قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد

با وجود اینکه تاکنون شایعات و اطلاعات تأیید نشده زیادی در رابطه با پرچمدارهای جدید هواوی یعنی هواوی میت 20 و میت 20 پرو منتشر شده اما جزئیات مربوط به قیمت این گوشی‌ها هنوز به صورت یک راز باقی مانده است. البته به تازگی و به لطف یک منبع ناشناس اطلاعاتی از قیمت این محصولات ارائه شده که به نظر می رسد واقعی هستند.

قبل از اینکه به بررسی اطلاعات اخیر بپردازیم باید اشاره کنیم که قیمت های ذکر شده توسط منبع مذکور مربوط به فروشنده‌ها است و در واقع قیمتی است که توزیع کنندگان گوشی را بر اساس آن دریافت خواهند کرد. به این ترتیب مشتریان نهایی قاعدتاً باید بین 50 تا 100 دلار بیشتر از آنچه که گفته شده پرداخت کنند. یکی دیگر از جزئیات قابل توجه این است که تمام برچسب‌های قیمت ذکر شده بر پایه فرانک سوئیس هستند.

ارزان‌ترین مدل یعنی میت 20 استاندارد قیمتی برابر 799 فرانک خواهد داشت که معادل حدود 805 دلار است. این بدان معنی است که مصرف کننده نهایی باید انتظار قیمتی بین 850 تا 900 دلار را داشته باشد. در مورد مشخصات سخت افزاری هم باید گفت این قیمت مربوط به مدل 128 گیگابایتی میت 20 است که البته متاسفانه به میزان حافظه رم آن اشاره‌ای نشده است. با اینکه در این لیست هیچ اشاره‌ای به رم دستگاه نشده اما با توجه به سابقه هواوی در طراحی محصولات مشابه می‌توان انتظار 4 گیگابایت حافظه رم را در این مدل داشت. در هر صورت، هواوی میت 20 در سه رنگ مشکی، آبی و Twilight (نوعی آبی تیره) در دسترس خریداران خواهد بود.

اما در مورد مدل پرو نیز باید گفت قیمتی برابر با 999 فرانک برای این گوشی در نظر گرفته شده که معادل تقریباً 1010 دلار می باشد و این یعنی مصرف کنندگان نهایی مجبورند مبلغ 1100 دلار را بابت آن پرداخت کنند. همانند مدل معمولی، در میت 20 پرو هم 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی گنجانده شده و حافظه رم آن نیز احتمالاً 6 گیگابایت خواهد بود. در این مورد نیز گوشی در سه رنگ مشکی، آبی و Twilight (نوعی آبی تیره) قابل تهیه خواهد بود.

از آنجا که این قیمت ها بر اساس فرانک سوئیس درج شده، ممکن است تبدیل آن به واحدهای پولی دیگر قیمت دقیق گوشی‌ها را به دست نداده و برچسب آن‌ها در سایر نقاط اروپا، آسیا و حتی ایالات متحده کاملاً متفاوت باشد. به هر حال قرار نیست تا قبل از رویداد 16 اکتبر هیچ جزئیات دقیق و موثقی از این پرچمدارها ارائه شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها