بررسی دوربین هواوی میت 20 پرو؛ یک گوشی عکاسی قدرتمند

با عرضه‌ی هواوی میت 20، رقابت بین دوربین‌های گوشی‌های هوشمند سخت‌تر شد. در مطلبی ما این گوشی را با پرچم‌داران اپل و سامسونگ، یعنی آیفون ایکس اس مکس و گلکسی نوت 9 مقایسه کردیم و در مطلب فعلی، دوربین هواوی میت 20 پرو را به صورت مستقل بررسی می‌کنیم. این گوشی دارای سه دوربین در پشت است که به شما آزادی زیادی برای عکس‌برداری می‌دهد.

در ابتدا بیایید بزرگ‌نمایی این گوشی را بررسی کنیم. ما با دوربین اصلی شروع می‌کنیم (27 میلی‌متری – حالت 10 مگاپیکسلی) و سپس به دوربین 80 میلی‌متری 8 مگاپیکسلی تله فوتو (دارای زوم سه برابر) و دوربین 135 میلی‌متری دارای زوم هیبریدی (که اطلاعات دو دوربین قبلی را ترکیب می‌کند و یک زوم دیجیتال به شما می‌دهد) می‌رسیم.

در اینجا نیز همان روند بالا را در حین دنبال کردن یک موجود زنده مشاهده می‌کنید:

ما دوربین 16 میلی‌متری را در محیط داخل نیز بررسی کردیم. رزولوشن آن بسیار بالا بوده (20 مگاپیکسل) و بازه‌ی بیشتری از محیط را ثبت می‌کند؛ شما همیشه نمی‌توانید در محیط داخل به عقب‌تر بروید تا کل موضوع را در قاب عکس بگیرید .با این وجود، عکس‌ها به اندازه‌ی دوربین 27 میلی‌متری، حتی در حالت 10 مگاپیکسلی، شارپ نیستند.

دوربین 27 میلی‌متری علاوه بر اینکه بزرگ‌ترین دوربین بوده، دارای روشن‌ترین دیافراگم نیز هست (f/1.8) و این موضوع آن را به بهترین دوربین برای عکاسی در شب تبدیل می‌کند:

huawei mate 20 pro camera 10 750x430 - بررسی دوربین هواوی میت 20 پرو؛ یک گوشی عکاسی قدرتمند

در ادامه هم عکس‌های عادی در روز با دوربین اصلی را مشاهده می‌کنید:

شایان ذکر است که هواوی میت 20 ایکس دارای دوربینی مشابه با هواوی میت 20 پرو بوده و با میت 20 عادی متفاوت است. با این حال، هواوی میت 20 ایکس در همه‌ی کشورها موجود نیست و احتمال نسخه‌ی پرو تنها راه برای دسترسی به دوربین فوق‌العاده‌ی هواوی و لیکا باشد.

بیشتر بخوانید:

منبع GSMArena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.