عرضه هواوی میت ایکس باز هم به تعویق افتاد!

امروز و در جریان یک رویداد مطبوعاتی در شنژن چین، هواوی خبرهایی را در مورد آینده گوشی میت ایکس ارائه کرد که برخی از آن ها خوب و برخی دیگر بد هستند. خبر بد در مورد این گوشی هوشمند انعطاف پذیر این است که تاریخ عرضه آن از سپتامبر به نوامبر به تعویق افتاده است و به نظر می رسد این محصول از طراحی پیچیده تری برخوردار خواهد بود.

با اینکه مدت زمان نسبتاً زیادی از معرفی میت ایکس می گذارد اما هنوز هم چالش هایی پیش روی مهندسین هواوی وجود دارد که باید به آن ها غلبه کنند. بنابراین این شرکت برای اطمینان از عرضه مناسب و بدون دردسر گوشی در ماه نوامبر، نمی خواهد عجله کند و به آرامی در حال پشت سر گذاشتن این چالش ها است. برخی از اصلاحاتی که در طراحی این گوشی انجام شده شامل لولای فالکون تغییر یافته و باریک تر شدن دکمه پاور است.

و اما خبر خوب این که هواوی از برنامه های خود برای جانشین این گوشی در اوایل سال آینده میلادی رونمایی کرد. ظاهراً در مدل جدید میت ایکس، به واسطه پانل فلزی پشتی با نمونه شیشه‌ای، فضای قابل استفاده بیشتر شده و در نتیجه این گوشی دارای صفحه نمایش بزرگ‌تری خواهد بود.

در مجموع به نظر می رسد با اینکه برخی از مناطق حتی تا تعطیلات آخر سال 2019 هم پذیرای میت ایکس نخواهند بود، اما بازار گوشی‌های انعطاف‌پذیر در سال آینده میلادی بسیار داغ خواهد بود و با برطرف شدن مشکلات و چالش‌های موجود، روند تولید چنین محصولاتی سرعت خواهد گرفت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید