مشخصات دقیق هواوی نوا 6 فاش شد

در طی روزهای گذشته خبرهایی درباره برخی مشخصات و رنگ‌بندی هواوی نوا 6 منتشر شد. دیروز هم جدیدترین تصاویر از این گوشی جدید هواوی به بیرون درز کرد. اما امروز و در حالی که تنها دو روز تا معرفی نوا 6 باقیمانده، برگه مشخصات دقیق مدلهای فور جی (4G) و فایو جی (5G) این گوشی فاش شد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. با دیجی رو همراه باشید.

همانطور که در برگه مشخصات مشاهده می‌کنید هر دو مدل هواوی نوا 6 به تراشه کرین 990 مجهز هستند اما از برخی جهات با هم تفاوت دارند. برای مثال هواوی نوا 6 فایو جی از مودم Balong 5000 بهره می‌برد و برای تامین انرژی گوشی از باتری بزرگتری نسبت به مدل فور جی (4G) استفاده می کند و به همین خاطر وزن آن 15 گرم سنگین‌تر از نسخه فور جی است. با نگاهی به جدول زیر می‌توانید برگه مشخصات کامل این دو مدل گوشی را بررسی کنید.برگه مشخصات کامل هواوی نوا 6

هرچند تا این لحظه صحت این مشخصات تایید نشده اما این اطلاعات از دو منبع مختلف تهیه شده و همین مسئله باعث می شود بیشتر باور کنیم که این اطلاعات صحیح هستند. در هر حال روز پنجشنبه این گوشی معرفی خواهد شد و تمامی اطلاعات لازم درباره مدل‌های جدیدترین گوشی هواوی را دریافت می‌کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.