«هواوی نوا 7» در سه مدل مختلف و با پشتیبانی از فایو جی در راه است

همین هفته گذشته بود که نوا 7 ای در کشور مالزی معرفی شد. در حالی که این دستگاه اولین گوشی سری نوا 7 بود اما در واقع فقط یک نسخه تغییر نام یافته از نوا 6 اس ای به حساب می‌آید. دیروز گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه گوشی هواوی نوا 7 اصلی پس از معرفی سری پی 40 در ماه آوریل معرفی و عرضه خواهد شد. امروز اطلاعات جدیدی به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد قرار است سه گوشی از سری نوا 7 معرفی شود که هر سه از فناوری فایو جی پشتیبانی می‌کنند. با دیجی رو همراه باشید.

منبع این اطلاعات حساب Digital Chat Station است که صبح امروز پستی در ویبو قرار داده و نام سه گوشی که سری نوا 7 را تشکیل می‌دهند فاش کرده است. طبق این پست، نوا 7 فایو جی (Nova 7 5G )، نوا 7 اس ای فایو جی (Nova 7 SE 5G) و نوا 7 پرو فایو جی ( Nova 7 Pro 5G) نام سه گوشی این سری خواهند بود.نوا 7 فایو جی، نوا 7 اس ای فایو جی و نوا 7 پرو فایو جی

در این پست همچنین اشاره شده که پردازنده کرین 990 فایو جی و نمایشگرهای اولد مجهز به اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر از مشخصات این گوشی هستند. هرچند هنوز مشخص نیست که هرسه گوشی این مشخصات را دارند یا نه اما قطع به یقین نوا 7 فایو جی و نوا پرو فایو جی به تراشه کرین 990 فایو جی  مجهز خواهند بود.

نوا 6 اس ای یک گوشی میان رده فور جی مجهز به پردازنده کرین 810 بود اما طبق این خبر جایگزین آن فایو جی می‌باشد. هواوی تاکنون دستگاه میان رده فایو جی نداشته است. بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا هواوی یک پردازنده میان‌رده جدید به همراه مودم فایو جی را معرفی خواهد کرد یا نوا 7 اس ای فایو جی را به عنوان یک پرچمدار فایو جی مقرون به صرفه با تراشه کرین 990 روانه بازار می‌کند. هنوز یک ماه تا معرفی این گوشی‌ها باقیمانده بنابراین باید طی روزها و هفته‌های آتی منتظر اطلاعات و جزئیات دقیق‌تری از گوشی‌های جدید هواوی باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmochina
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها