اشاره‌ی هواوی به وجود دوربین سه‌گانه روی گوشی P20

شایعات و بحث‌های زیادی راجع به گوشی هواوی پی 20 وجود داشته‌اند و اصلی ترین اخبار حاکی از این هستند که این گوشی ممکن است دارای سه دوربین در پشت خود باشد. اگر بخواهیم به دعوت‌نامه‌های رسمی کنفرانس خبری آن‌ها که در 27ام مارس در پاریس برگزار می‌شود استناد کنی، که گفته می‌شود رونمایی از هواوی P20 در همین رویداد صورت می‌گیرد، این شایعه چندان دور از واقعیت به نظر نمی‌رسد. در این دعوت‌نامه‌، به دوربین سه گانه با طرح OOO در پیش‌زمینه‌ی آن و اشتباه املایی عمدی در عبارت “See mooore with AI” (با هوش مصنوعی بیشتر ببینید)، اشاره‌هایی شده است.

دعوت نامه‌ی هواوی برای رویداد خبری 27 مارس در پاریس.

براساس گزارش‌های منتشر شده، هواوی رسما در این رویداد از P20 رونمایی خواهد کرد. این احتمالا اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که دارای نه یک، نه دو، بلکه سه دوربین در پشت خود خواهد بود. دیگر گوشی‌های دودوربینی قدیمی به نظر می‌رسند!

در واقع، هواوی در تاریخ 27 مارس، از هر سه گوشی P20، P20 Lite و P20 Plus رونمایی خواهد کرد. چیزی که نمی‌دانیم این است که آیا هر سه گوشی مجهز به دوربین سه تایی خواهند بود و یا فقط در یکی یا دو تا از این گوشی‌ها شاهد آن خواهیم بود.

دوربین‌های دوگانه معمولا به این شکل هستند که یکی از آن‌ها دارای لنز استاندارد/تله فتو هستند و یا یک جفت لنز سیاه سفید/رنگی دارند؛ مشخص نیست که هواوی برای دوربین سوم چه برنامه‌ای دارد. آن‌ها راجع به این موضوع مصاحبه‌ای انجام نداده‌اند؛ از این رو، در صورتی که اطلاعات بیشتری راجع به این گوشی‌ها لو نرود، باید تا 27 مارس برای اطلاعات بیشتر صبر کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها