تصاویر رندر شده هواوی پی 30 و پی 30 پرو؛ بریدگی نمایشگر و دوربین چهار لنزه

شاید بتوان گفت یکی از دلایل اصلی اینکه عرضه گوشی‌های هوشمند هواوی به بازار روز به روز در حال افزایش است در حالی که سایر فروشندگان عمده در تلاش برای فرار از رکود کلی این صنعت هستند، به این مسئله مربوط است که رویکرد این شرکت چینی نسبت به ترندها و فناوری‌های داغ بازار با بقیه فرق می‌کند.

اگر بهار سال 2018 را به یاد بیاورید، متوجه خواهید شد که در آن برهه از زمان هواوی با عرضه گوشی پی 20 پرو نشان داد این شرکت به دنبال معرفی فناوری‌های جدید در این صنعت بوده و در عین حال هیچ ابایی از پیروی کردن از فناوری‌های معرفی شده از طرف دیگران ندارد. در واقع پی 20 پرو برای اولین بار به دوربین سه‌گانه پشتی مجهز شد و همچنین جزو اولین محصولاتی بود که با تبعیت از آیفون 10 اپل، از یک بریدگی در بالای نمایشگر خود بهره می‌برد.

بر اساس اطلاعات داخلی به دست آمده از Olixar که یکی از سازندگان نسبتاً معتبر لوازم جانبی تلفن همراه به شمار می‌رود، به نظر می‌رسد هواوی با گوشی‌های پی 30 و پی 30 پرو قصد دارد در این استراتژی تاحدودی تجدید نظر کند و به جای معرفی فناوری‌های جدید بیشتر به سمت تثبیت و بهبود ترندهای فعلی بازار برود.

همان طور که پیش از این هم شایع شده بود، تصاویر رندر شده اخیر نشان می‌دهند که بریدگی بالای نمایشگر همچنان در پرچمدارهای جدید هواوی وجود خواهند داشت و این شرکت تلاشی برای حذف آن نکرده است. در واقع برخلاف سامسونگ که سعی کرده با تعبیه اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر در محصولات سری گلکسی ای 8 (Galaxy A8) تمام جوانب این فناوری را مورد بررسی قرار داده و راه را برای گلکسی اس 10 باز کند، به نظر می‌رسد هواوی نمی‌خواهد از گوشی‌های سری پی 30 برای تست فناوری‌های جدید خود مانند سوراخ دوربین سلفی در نمایشگر محصولی مانند نوا 4 (Nova 4) استفاده کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها