رندرهای کامل و جدید از گوشی‌های هواوی P30 و P30 Pro بدست آمد

در این اواخر، سازندگان قاب‌های محافظ گوشی‌های هوشمند، بسیار زودتر از شرکت‌های سازنده دستگاه، اقدام به معرفی و انتشار تصاویر از گوشی‌های شرکت‌ها می‌کنند. با توجه به نزدیک بودن تاریخ معرفی رسمی و وجود رابطه میان شرکت‌های سازنده قاب محافظ و تلفن هوشمند، می‌توان تا حد قابل قبولی به اطلاعات اعلام شده از سازندگان قاب‌های محافظ اعتماد کرد. آخرین تصاویر درز کرده از دو گوشی رده بالای هواوی، توسط شرکت سازنده قاب محافظ با نام “Spigen”، بدست آمده و با اطمینان بالایی می‌توانیم به واقع‌گرا بودن این رندرها اشاره کنیم.

مجموعه‌ای از تصاویر جدید، طراحی نسخه‌های مختلف گوشی‌های پرچم‌دار هواوی P30 و P30 Pro را با قاب محافظ بر روی آن‌ها به نمایش می‌گذارند. این تصاویر بر خلاف نمونه‌های قبل، نمای کاملی از تمامی جوانب این دستگاه را نشان می‌دهند.

digiro 2227 - رندرهای کامل و جدید از گوشی‌های هواوی P30 و P30 Pro بدست آمد

نمونه هواوی P30 Pro در یک قاب محافظ به طور کامل شفاف از جنس بدنه TPU با شیار عمودی برای دوربین چهارگانه دیده می‌شود که در ردیف کنار آن، فلش LED دوگانه وجود دارد. در نسخه معمولی که از ابعاد کوچک‌تری برخوردار است، شیار دوربین‌های پشتی سه گانه به طور کامل عمودی و بدون ردیف دوم است چرا که لنز LED این دستگاه، در زیر سه لنز تصویربرداری قرار گرفته است.

digiro 2207 - رندرهای کامل و جدید از گوشی‌های هواوی P30 و P30 Pro بدست آمد

در جلوی هر دو تلفن پرچم‌دار P30 و P30 Pro، حاشیه با ضخامت کم در اطراف صفحه نمایش دیده می‌شود. دوربین سلفی هر دو دستگاه در یک پانچ کوچک با طراحی قطره‌ای به حاشیه بالای دستگاه متصل است. هیچ نشانه‌ای از حس‌گر اثر انگشت فیزیکی دیده نمی‌شود و به عنوان دو مدل پرچم‌دار، ممکن است شاهد تعبیه حس‌گر اثر انگشت درون صفحه نمایش باشیم.

digiro 2210 - رندرهای کامل و جدید از گوشی‌های هواوی P30 و P30 Pro بدست آمد

نکته قابل توجه در این تصاویر، وجود تاریخ «28 مارس» برابر با 8 فرودین 1398 است، تصاویر درز کرده از شرکت سازنده محافظ دو گوشی P30 و P30 Pro در حالی به این تاریخ اشاره می‌کنند که در روز گذشته (18 بهمن 1397)، مشخص شد که این دو تلفن پرچم‌دار قرار است در اواخر ماه مارس سال میلادی جاری، معرفی شوند. تطابق گزارش روز گذشته و تصاویر کنونی، می‌تواند صحت نمونه‌های منتشر شده توسط این شرکت سازنده قاب محافظ را تقویت کند.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar