تصویر خط تولید هواوی پی 40 نشان از دوربین سه گانه در این گوشی دارد

امروز تصویری از خط تولید هواوی پی 40 منتشر شد که بخش مونتاژ ماژول دوربین این گوشی را نشان می‌دهد. این تصویر نشان می‌دهد که هواوی برای پرچمدار “پایه” این شرکت برای فصل بهار از نظر سخت‌افزار دوربین چه چیزهایی در نظر گرفته است. با دیجی رو همراه باشید.

در این تصویر مجموع سه دوربین و سه بریدگی دایره‌ای شکل دیده می‌شود. هیچکدام از آنها لنز تله‌فوتوی پریسکوپی نخواهند بود زیرا معمولا لنزهای پریسکوپ طرح‌هایی با بریدگی‌های مستطیل شکل دارند. به نظر می‌رسد همانند نسخه سال قبل یعنی پی 30 و پی 30 پرو این ویژگی برای نسخه پرو در نظر گرفته شده است.

خط تولید هواوی پی 40

بریدگی‌های دیگر در ماژول دوربین برای محل تعبیه یک فلش LED دوگانه است و فرستنده و گیرنده لیزری که در نسخه‌های نسل گذشته وجود نداشت اکنون راه خود را به ماژول‌های دوربین نسل جدید باز کرده‌اند. با قرار دادن همه‌ی اینها کنار هم، ماژول دوربین به نمونه موجود در آنر وی 30 پرو شباهت خواهد داشت.

در نهایت، درباره تعداد لنزهای دوربین می‌توان با اطمینان گفت که اگر پی 30 سه لنز داشته بنابراین، پی 40 کمتر از سه لنز نخواهد داشت و با توجه به تعداد بریدگی‌ها از سه عدد نیز فراتر نمی‌رود. با این حال، این تصویر چیزی درباره مشخصات دقیق دوربین به ما نمی‌گوید و باید منتظر روزها و ماه‌های بعد باشیم تا اطلاعات بیشتری از پرچمدارهای بعدی هواوی بدست آوریم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها