انتشار اولین تصویر از هواوی وای 9 پرایم 2019

شرکت چینی هواوی سخت در تلاش است تا بتواند با شکست سامسونگ،خود را به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند در جهان معرفی کند. از همین رو برنامه کاری فشرده‌ای برای تولید و عرضه محصولاتی در رنج‌های قیمتی متفاوت دارد و البته تا چند ماه آینده اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود موسوم به میت ایکس را نیز روانه بازار خواهد کرد.

هفته گذشته شاهد انتشار چند تصویر رندر شده از گوشی جدید هواوی به نام هواوی پی اسمارت زد (Huawei P Smart Z) بودیم که از مکانیزم کشویی برای دوربین سلفی استفاده می‌کند. امروز نیز عکسی از دیگر گوشی معرفی نشده این شرکت منتشر شده که باز هم همان سیستم کشویی دوربین سلفی را می‌توان در آن مشاهده کرد.

هواوی وای 9 پرایم 2019
تصویری که از هواوی وای 9 پرایم 2019 منتشر شده

این گوشی جدید، هواوی وای 9 پرایم 2019 نام داشته و سبک طراحی آن مشابه به چیزی است که در تصاویر پی اسمارت زد دیده‌ایم، به جز این تفاوت که یک لنز دیگر نیز به دوربین پشتی گوشی اضافه شده است.

این طور که گفته شده، هواوی وای 9 پرایم 2019 از لحاظ سخت افزاری نیز شباهت زیادی به پی اسمارت زد دارد، اما همان طور که اشاره کردیم تفاوت‌های بخش دوربین تاحدودی قابل ملاحظه خواهد بود. پی اسمارت زد دارای دوربینی دوگانه است که از دو لنز 16 مگاپیکسلی اصلی و 2 مگاپیکسلی تشخیص عمق تشکیل شده است. در سمت مقابل، هواوی وای 9 پرایم 2019 هم دقیقاً از همین ماژول دوربین استفاده کرده و البته یک لنز 8 مگاپیکسلی با زاوایه دید 120 درجه‌ای نیز به آن اضافه شده است.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که بر اساس شایعات منتشر شده، هواوی وای 9 پرایم 2019 قیمتی کمتر است 300 دلار خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها