بررسی کامل نرم افزار iMyFone Umate Pro

به لطف قدرت بسیار بالای کمپانی اپل در سراسر جهان میلیون ها گوشی آیفون عرضه شده است. این موضوع به این معناست که تعداد زیادی از گوشی های آیفون در طول روز به فروش می رسند، بازیافت می شوند و یا منتقل می گردند. هم اکنون گوشی های تلفن همراه حاوی تعداد بسیار زیادی از اطلاعات شخصی می باشد که اکثر افراد قصد دارند تمامی این اطلاعات محرمانه بمانند.

در هیمن راستا، بسیاری از کاربران گوشی های اپل از عملکرد حذف داخلی آیفون ها برای پاک کردن اطلاعات خود استفاده می کنند ولی به این موضوع واقف نیستند که ممکن است داده ها حذف شده باشد ولی در حافظه ی نهان گوشی همچنان ذخیره شده اند. به طورکلی، با استفاده از این روش هیچ کدام از اطلاعات حذف نشده اند و هنوز هم با استفاده از نرم افزارهای بازیابی قابل دسترس قرار خواهند گرفت.

به همین ترتیب اگر داده های خود را ارزش گذاری نمایید و بخواهید از سرقت داده های خود جلوگیری به عمل آورید، حتما باید از یک نرم افزار مطمئن برای پاکسازی اطلاعات خود استفاده نمایید. برای انجام این کار می توانید از ابزارهای پاک کننده ی اطلاعات قدرتمند نظیر iMyFone Umate Pro استفاده نمایید و از پاک شدن حتمی و کامل داده های شخصی خود اطمینان داشته باشید.

یکی از بزرگترین ویژگی های iMyFone Umate Pro این است که 100 درصد تضمین می کند که اطلاعات شما پس از پاک شدن غیر قابل بازگشت خواهند بود و این همان چیزی است که از یک نرم افزار پاکسازی می خواهیم. این نرم افزار برای هر دو سیستم عامل مک و ویندوز قابل دسترسی می باشند و به طور کامل با iOS 11.3 و آیفون 10 اپل سازگاری دارد.

اکنون میخواهیم ویژگی های این نرم افزار را بررسی نماییم.

آزادسازی فضا تنها با یک کلیک : این قابلیت مناسب افرادی است که حافظه ی بسیار کمی در آیفون خود دارند و کاملا از دستگاه خود نا امید شده اند. این نرم افزار شما را از میزان فضای خالی دستگاهتان مطلع می سازد و زمانی که بر روی گزینه ی “اسکن سریع” کلیک می کنید، لیستی از تمامی اطلاعاتی را که می توانید حذف کنید تا حافظه ی دستگاهتان بازیابی شود، در اختیارتان می گذارد.

پاک کردن تمامی داده ها : این قابلیت مناسب افرادی است که قصد دارند آیفون خود را به فروش برسانند و باید تمامی اطلاعات خود را به گونه ای پاکسازی نمایند که هیچکس امکان بازیابی داده ها را نداشته باشد.

پاک کردن اطلاعات حذف شده : این قابلیت بسیار جذاب است چرا که می توانید هر آنچه تاکنون حذف کرده اید را انتخاب نموده و به طور کامل پاک کنیدف از جمله تاریخچه ی سافاری، تماس ها، پیام ها، مخاطبین و تصاویر. این نرم افزار حتی برای برنام هایی نظیر WeChat و واتساپ نیز کاربرد دارد. زمانی که بر روی گزینه ی delete کلیک می نماییدف سه سطح برای شما فراهم می گردد- سطح 1، 2 و سطح 3. سطح سوم استاندارد امنیتی ایالات متحده می باشد که سه بار تمامی اطلاعات شما را حذف می نماید.

پاک کردن داده های خصوصی : این قابلیت داده های بسیار مهمی را که می خواهید پاک کنید برای شما نمایان می سازد.

اکنون نظر شما در خصوص این نرم افزار چیست؟! به طورکلی باید بگوییم که استفاده از این نرم افزار برای کاربران بسیار راحت می باشد و افرادی که حتی مبتدی هستند نیز می توانند به راحتی و تنها با چند کلیک ساده و پیروی از دستور العمل ها از قابلیت های این نرم افزار استفاده نمایند.

بنابراین شما برای استفاده از این نرم افزار به هیچ دانش فنی احتیاج ندارید، زیرا این نرم افزار به هرکسی اجازه می دهد تا به معنای واقعی کلمه هر کسی بتواند اطلاعات خود را به طور کامل در طی چند دقیقه حذف نماید. ارگ شما نیز به حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود اهمیت می دهید، iMyFone Umate Pro بهترین نرم افزاری است که با رابط کاربری آسان خود می تواند نیازهای شما را برطرف نماید.

منبع :imyfone.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها