ارسال پیام صوتی در اینستاگرام امکان‌پذیر شد

اگر می‌خواهید چت‌های صوتی را در خود اینستاگرام انجام دهید، دیگر مجبور نیستید یک مکالمه‌ی زنده داشته باشید. چرا که ارسال پیام صوتی در اینستاگرام ممکن شد و این قابلیت از طریق دایرکت مسیج انجام می‌شود.

اگر می‌خواهید صحبت کنید، تنها باید دکمه‌ی میکروفون را فشار دهید تا یک پیام صوتی ضبط شود تا در دایرکتی که قرار دارید، ارسال شود. در صورتی که می‌خواهید واکنش خود نسبت به موردی را با احساس بیشتری نشان دهید یا آنکه امکان نوشتن با گوشی‌تان را ندارید، ارسال پیام‌های صوتی در اینستاگرام راه حل خوبی خواهد بود.

این قابلیت باید در سراسر جهان، در اختیار کاربران دو پلتفرم اندروید و آی او اس قرار بگیرد. پیام صوتی برای شرکت فیسبوک (مالک اینستاگرام) چیز جدیدی نیست. اپلیکیشن فیسبوک مسنجر سال 2013 چنین قابلیتی را ارائه کرد. بسیاری از کاربرانی که از اینستاگرام به عنوان پلتفرم چت اصلی خود استفاده می‌کنند و می‌خواهند از قابلیت‌هایی که در پیام‌رسان‌‌های مشابه وجود دارد نیز بهره‌مند شوند، از این خبر خشنود خواهند شد.

TechCrunch توضیح می‌دهد، قابلیت ارسال پیام صوتی در اینستاگرام برای کاربرانی که خودشان را با دنیای دیجیتال تطبیق نداده‌اند یا سخت می‌توانند با زبان‌های دیگر ارتباط برقرار کند، گزینه‌ی مناسبی است.

منبع engadget

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.