8 اپلیکیشن که با استفاده از آنها می توانید عکسهای اینستاگرامی خود را ویرایش کنید

8 اپلیکیشن برای ویرایش عکس های اینستاگرامی

امروزه اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی بر پایه عکس محسوب می شود، اما حتی با استفاده از امکانات جدیدی که به آن اضافه شده باز هم برای ویرایش عکسهایتان اپلیکیشن های بهتری وجود دارد. در ادامه 8 اپلیکیشن رایگان را به شما معرفی می کنیم تا با استفاده از آنها عکسهای حرفه ای تری منتشر کنید:

اپلیکیشن VSCO Cam

VSCO Cam

VSCO Cam اپلیکیشنی فقط برای ویرایش عکس نیست بلکه مثل اینستاگرام خود یک شبکه اجتماعی محسوب می شود. این اپلیکیشن همانند اینستاگرام ابزار های زیادی برای ویرایش عکس ندارد، با استفاده از این اپ می توانید شفافیت، کنتراست، وضوح، شارپنس یا تیزی، اشباع، هایلایت، نور، سایه، دما و رنگ پوست را تغییر دهید. VSCO Cam به طور پیش فرض با چندین فیلتر ارائه می شود، همچنین امکانی وجود دارد تا با استفاده از آن بتوانید رنگ های عکس خود را تغییر دهید یا به آن افکت اضافه کنید (مثلا حالت Vintage)

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

اپلیکیشن Snapseed

Snapseed

به خاطر امکاناتی که این اپلیکیشنِ ساخت گوگل برای ویرایش عکس به شما می دهد می توان آن را یکی از قوی ترین اپ ها در این زمینه نامید. Snapseed دارای 9 ابزار مخصوص برای انجام تغییرات در عکس است، از جمله ابزار قلمو که با استفاده از آن می توانید هر جای عکس که می خواهید آشکار بودن (exposure)، اشباع بودن و دمای رنگ را تنظیم کنید، و همچنین ابزار بازسازی که با استفاده از آن می توانید عیوب و یا حتی اشیاء اضافه را از عکس پاک کنید. Snapseed همچنین دارای مجموعه کامل فیلترهای عکس است که در 11 قسمت دسته بندی شده اند. برخلاف اینستاگرام این اپلیکیشن به شما اجازه میدهد تا فیلترها را با هم ترکیب کرده و با تغییر دادن تنظیمات از جمله کنتراست و روشنایی بهترین وضعیت را برای عکس خود پیدا کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

اپلیکیشن Pixlr

Pixlr
Pixlr

Pixlr یک اپلیکیشن ویرایش و فیلترگذاری عکس است که با استفاده از می توانید فیلترهای اینستاگرامی با افکت، پوشش و بافت دلخواه خود بسازید. پیکسلر دارای ابزارهای مختلف از جمله ابزار از بین برنده ی قرمزی چشم است. با این اپلیکیشن می توانید دما، کنتراست، روشنایی و اشباع بودن رنگ ها را تنظیم کنید و با کمک ابزار قلمو در هر جای عکس روشنایی، تاریکی و حالت پیکسلی عکس را تغییر دهید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

 

اپلیکیشن Darkroom

Darkroom

دارکروم که فقط برای iOS عرضه شده، بر خلاف اپلیکیشن های معرفی شده در بالا بیشتر برای ساخت فیلتر کاربرد دارد و نمی توانید با استفاده از آن در خود تصویر تغییرات زیادی ایجاد کنید. ابزارهای ویرایش عکس در این اپلیکیشن محدود به برش، تغییرات کنتراست و روشنایی است. نکته ی مثبت این اپلیکشن امکان ساخت فیلتر دلخواه و ذخیره ی تنظیمات آن فیلتر برای استفاده در عکس های بعدی است.

دانلود از اپ استور

 

اپلیکیشن Litely

Litely

Litely همانند دارکروم فقط برای iOS عرضه شده و با استفاده از آن می توانید در اپلیکیشنِ دوربین پیش فرض گوشی آیفون به ویرایش عکس بپردازید. لایتلی یک اپلیکیشن ساده فیلترگذاری روی عکس است و امکانات زیادی ندارد.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید عکس را ببرید (Crop) و تنظیمات آشکار بودن (exposure)، کنتراست، تحرک، دما، حاشیه، هایلایت، سایه ها، شارپنس و یا تیزی عکس را تغییر دهید. این اپلیکیشن دارای 9 فیلتر است و در صورتی که به فیلتر های بیشتر نیاز داشته باشید می توانید آنها را از فروشگاه Litely دریافت کنید.

دانلود از اپ استور

اپلیکیشن Over

Over

این اپلیکیشن بیشتر برای اضافه کردن متون هنری و شکل ها به عکس کاربرد دارد. احتمالا در اینستاگرام به عکس هایی برخورده اید که دارای جملات زیبا و انگیزشی بوده اند. این عکس ها معمولا با استفاده از Over ساخته می شوند. مدل پایه این اپلیکیشن ابزارهای ویرایش عکس محدودی دارد و برای استفاده کامل از امکانات این اپلیکیشن باید نسخه کامل آن را دانلود کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

اپلیکیشن Photo Editor by Aviary

Photo Editor By Aviary

Photo editor by Aviary را می توان یک بسته کامل در زمینه ویرایش عکس دانست. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید هم تغییرات پیشرفته در عکس ایجاد کنید (تنظیم روشنایی، کنتراست، سایه، هایلایت، تحرک، گرما و اشباع بودن رنگ) و هم فیلتر به آن اضافه کنید. همچنین می توانید عکس را ببرید (Crop) یا بچرخانید، به آن متن و لایه اضافه کنید و حتی با مداد موجود در این اپلیکیشن روی عکس نقاشی بکشید.

همچنین این اپ دارای چندین تنظیم پیش فرض برای عکس ها از جمله غذا، منظره و عکس در شب است. Photo editor by Aviary دارای تعداد زیادی فیلتر، لایه های هنری و استیکر است که فعلا به رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

اپلیکیشن Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express
Adobe Photoshop Express

نسخه ی موبایل برنامه ی معروف فوتوشاپ به شما امکانات پیشرفته ی زیادی از جمله اصلاح قرمزی چشم و حذف خرابی های عکس را ارائه می دهد. با استفاده از این اپلیکشین می توانید به عکس ها فیلتر و قاب اضافه کنید، عکس را ببُرید و یا تغییراتی در روشنایی، کنتراست، هایلایت، سایه ها، دمای رنگ و تحرک عکس ایجاد کنید. همچنین بعضی ویژگی های منحصر به فرد این اپلیکیشن از جمله توانایی کم کردن نویز، مه زدایی و افزایش وضوح عکس از جمله امکاناتی است که در سایر اپلیکیشن ها وجود ندارد.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar