فلای تودی

اینستاگرام: نگران نباشید، تایم لاین شما هم اکنون تغییر نخواهد کرد

همانطور که در بخش خبر ها به اطلاعتان رساندیم، اینستاگرام قصد دارد تغییرات گسترده‌ای را در صفحه فید خود ایجاد کند و همچون تایم لاین الگوریتمی فیس بوک دیگر پست ها به ترتیب تاریخ انتشار قرار نگیرند. از جمله دلایل اصلی این موضوع نیز می‌توان به فالویینگ‌های بالای کاربران و از دست‌دادن پست‌های ضروری اشاره کرد.

تقریبا دو هفته پیش بود که اینستاگرام رسما اعلام کرد به زودی مشترکین به نحو دیگری محتوی خود را دریافت خواهند کرد. به جای یک تایم لاین چینش شده به ترتیب تاریخ انتشار، محتوی بر حسب اهمیت برای کاربر چیده خواهند شد. این کار با کمک یک الگوریتم جدید و خاص امکان پذیر می‌شود. با این کار هر کاربر اینستاگرام پست‌های مهم از دوستان و صفحات ضروری را در بالای سایر مطالب غیر ضروری و سرگرم کننده مشاهده خواهد کرد. تنها مشکل بزرگ در این تغییر، از دست دادن برخی محتوی خاص توسط کاربر است که معمولا آن‌ها را از دست نمی‌داد.

این روز ها جو خاصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد شده است؛ صفحات مختلف تبلیغاتی و سرگرمی از فالور های خود می‌خواهند تا با روشن کردن گزینه نوتیفیکیشن پست هایشان از کورس رقابت عقب نمانند. علاوه بر این همانطور که در گذشته به اطلاعتان رساندیم، اخیرا کمپین 150 هزار کاربری در سایت Change.org تشکیل شده است تا عدم موافقت با این تغییر را به گوش توسعه دهندگان این سرویس برسانند.

در بین این آشفتگی و نگرانی ها اینستاگرام لحظاتی قبل در توییتی از کاربران خود خواست تا آرامش خود را حذف کنند و این که دلیلی برای نگرانی آن‌ها وجود ندارد

 هیچ چیزی در صفحه فید اینستاگرام شما هم اکنون تغییر نمی‌کند. قول می‌دهیم قبل از اعمال تغییرات شما را مطلع کنیم.” پس اگر از کاربران اینستاگرام هستید، هنوز دلیلی برای آشفتگی وجود ندارد، البته فعلا!

حال نظر شما پیرامون این تغییرات حتمی در صفحه فید اینستاگرام چیست؟ آیا با تایم لاین خاص و بر اساس سلایق خود موافق هستید؟

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد