با ویژگی جدید اینستاگرام هیچ پستی را از دست ندهید

احتمالا می دانید که اینستاگرام به تازگی به اپلیکیشن خود ویژگی‌ای تحت عنوان you’re all caught up  اضافه کرده. افزوده شدن این ویژگی تلاش این کمپانی برای پاسخ دادن به مشکلات کاربرانی است که نمی‌توانند پست‌ها را به ترتیب زمانی ببینند.

از ترتیب زمانی تا ترتیب الگوریتمی

در ابتدا اینستاگرام پست‌ها را به ترتیب زمانی نشان می‌داد و کاربران اجازه‌ی اسکرول کردن صفحه تا مشاهده‌‌ی تمام پست‌ها را داشتند تا اینکه  از آپریل سال 2016، اینستاگرام از الگوریتمی برای نشان دادن پست‌ها استتفاده کرد که باعث شد دیگر پست‌ها ترتیب زمانی نداشته باشند و بر اساس اهمیت‌شان لیست شوند. از همین رو بسیاری از کاربران اینستاگرام از این موضوع ناراحت بودند، به همین دلیل اینستاگرام تصمیم به اضافه کردن این ویژگی جدید به برنامه کرده است تا بتواند دل این دسته از کاربران که عاشق لیست شدن پست ها به ترتیب زمان هستند را بار دیگر به دست آورد.

you’re all caught up

این ویژگی جدید وقتی پست‌های 2 روز اخیر را تا انتها مشاهده کنید برای‌تان تیکی سبز به همراه پیام  congratulations , you’re all caught up به نمایش در می‌آورد.

این موضوع الگوریتم قبلی را به هیچ عنوان تحت تأثیر قرار نمی‌دهد و در واقع پست‌ها همچنان آن طور که اینستاگرام فکر می‌کند مناسب‌تر است برای‌تان به نمایش درمی‌آیند. اما با این حال، حداقل می‌دانید که چه زمانی دست از سر اسکرول کردن بردارید و دیگر نگران از دست دادن عکس یا ویدیویی نخواهید بود.

 

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع makeuseof
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها