آپدیت 10.0.2 آی او اس، باگ‌های مرتبط با هدفون و اپ تصاویر را برطرف می‌سازد

اگر از قبل هم به آی او اس 10 آپدیت کرده باشید، اپل به روز رسانی رسمی و جدیدی را برای سیستم عامل موبایلی خود ارائه کرده است. این آپدیت باگ‌های موجود در برنامه‌ی تصاویر را برطرف می‌کند. باگ مذکور هنگام ورود به برنامه‌ی تصاویر و روشن کردن iCloud Photo Library روی می‌داد و باعث بسته شدن اجباری این اپلیکشن می‌گردید. برنامه‌های افزودنی هم دیگر در آپدیت جدید از کار نخواهند افتاد. اما دارندگان اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس دلیل مهم‌تری برای انجام این به روز رسانی خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

برخی از کاربران آیفون‌های جدید شکایت کرده بودند که هنگام استفاده از ایرپادهای خود از طریق کابل لایتنینگ فراهم شده توسط اپل، هدفون‌ها از کار می‌افتند و دیگر نمی‌توانند موسیقی را متوقف کنند و یا به عقب و جلو ببرند. تنظیم صدا و پاسخ به تماس و استفاده از سیری هم در چنین حالتی غیرممکن می‌شد. حالا ورژن 10.0.2 آی او اس این مشکل را برطرف می‌کند و اوضاع درست به منوال همان زمانی خواهد شد که گوشی‌تان با یک جک 3.5 میلی متری هدفون همراه می‌بود. البته احتمالاً شمایی که آی او اس 10.1 بتا را بر روی گوشی خود نصب کرده‌اید، بیشتر به دنبال تجربه‌ی ویژگی‌های جدید این ورژن از پلت فرم اختصاصی شرکت اپل هستید و انتظار پایدار و بدون باگ بودن را از این نسخه ندارید. در هر حال به روز رسانی جدید اپل هم اکنون در دسترس شماست و می‌توانید از طریق منوی تنظیمات دستگاه خود نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

برای انجام این به روز رسانی می‌بایست به ترتیب به منوی Settings، سپس General و در نهایت Software Update مراجعه کنید. حجم این آپدیت تنها 33 مگابایت می‌باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Engadget
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.