گوشی گلکسی آن 8 با صفحه نمایش Super AMOLED به زودی رونمایی خواهد شد

گوشی هوشمند گلکسی آن 8 (Galaxy On8) سامسونگ، جدیدترین محصول جدی این کمپانی کره‌ای محسوب می‌شود. البته از آنجا که گوشی‌های سری گلکسی آن، فقط مختص بازارهای آسیایی تولید می‌شوند، پیش‌بینی می‌شود این گوشی هوشمند جدید نیز عرضه گسترده‌ای در سراسر جهان نداشته باشد.

به هر حال، به نظر می‌رسد کسانی که خوش شانس هستند و این محصول جدید سامسونگ در کشور آن‌ها عرضه خواهد شد به زودی می‌توانند آن را خریداری نمایند. به تازگی یکی از خرده‌فروشان مطرح هندی به نام Flipkart تیزر تبلیغاتی گلکسی آن 8 را منتشر کرده که برخی مشخصات سخت‌افزاری این محصول نیز در آن به چشم می‌خورد.

تیزر تبلیغاتی گلکسی آن 8
تیزر تبلیغاتی گلکسی آن 8 که توسط Flipkart منتشر شده است.

با وجود این که در این تیزر هیچ اشاره‌ای به نام گوشی نشده است، اما Flipkart نام گلکسی آن 8 را در لیست شرکای رویداد Big Billion Day که قرار است از تاریخ 2 اکتبر (11 مهر) آغاز شود، قرار داده است. البته این بدان معنی نیست که سامسونگ هم در همین روز اقدام به عرضه گلکسی آن 8 نماید، بلکه پیش‌بینی می‌شود رونمایی از این محصول کمی قبل از آغاز رویداد مذکور انجام شود.

همان‌طور که اشاره کردیم، در تیزر جدید Flipkart برخی مشخصات سخت‌افزاری گلکسی آن 8 نیز درج شده است که از آن جمله می‌توان به برخورداری این محصول از یک صفحه نمایش Super AMOLED با دقت تصویری فول HD اشاره کرد. بدنه فلزی گلکسی آن 8 نیز از دیگر مشخصات بارز این گوشی هوشمند است که آن را از سایر هم خانواده‌های خود جدا می‌کند. به غیر از مشخصات مذکور، جزئیات دیگری در رابطه با این گوشی جدید سامسونگ منتشر نشده است، البته به احتمال زیاد گلکسی آن 8 به صورت پیش‌فرض از سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو استفاده خواهد کرد.

گلکسی آن 8 در بین شرکای رویداد Big Billion Day
Flipkart نام گلکسی آن 8 را در لیست شرکای رویداد Big Billion Day که قرار است از تاریخ 2 اکتبر (11 مهر) آغاز شود، قرار داده است.

بقیه مشخصات سحت‌افزاری گلکسی آن 8 احتمالاً در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد تا این گوشی هوشمند را همچنان در صدر اخبار نگه دارد و شور و اشتیاق کاربران را برای خرید این محصول جدید بیشتر نماید. این طور که گفته شده، گلکسی آن 8 پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند از سری گلکسی آن خواهد بود و باید دید با این تفاسیر، سامسونگ چه قیمتی برای این محصول تعیین خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گلکسی آن 8 و سایر محصولات سامسونگ، در روزهای آینده پیگیر اخبار دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.