آی او اس11 امشب منتشر می شود؛ ساعت انتشار و نحوه دریافت

یک هفته پیش بود که در مراسم معرفی آیفون‌های سال 2017 اعلام شد که سیستم‌عامل آی او‌اس 11 به‌طور رسمی پس از ماه‌ها ارائه نسخه‌های بتا در تاریخ 19 سپتامبر یعنی امروز عرضه خواهد شد. این نسخه از ios برای دستگاه‌های آیفون 5 اس و آیفون‌های بعد از آن، آیپد مینی 2 و آیپد های بعد از آن و همچنین آیپاد نسل 6 عرضه خواهد شد.

در گذشته تمام نسخه‌های جدید ios طبق ساعت رسمی کشور ما رأس ساعت 21:30 عرضه‌شده‌اند که این ساعت را می‌توان ساعت معمول برای عرضه به‌روزرسانی های ios دانست. حال نیز دلیلی وجود ندارد که اپل برنامه زمانی همیشگی خود را برای عرضه ios 11 تغییر دهد و به‌احتمال زیاد شاهد عرضه این به‌روزرسانی در ساعت 21:30 امشب خواهیم بود.

در جدول زیر می‌توانید ساعت احتمالی عرضه این به‌روزرسانی برای مناطق زمانی مختلف مشاهده کنید.

ios11 digiro time - آی او اس11 امشب منتشر می شود؛ ساعت انتشار و نحوه دریافت

توجه داشته باشید که برای دریافت به‌روزرسانی‌های ios نیاز است پس از عرضه حداقل یک بار به قسمت به‌روزرسانی نرم‌افزار دستگاه خود مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت به‌روزرسانی یک تا دو روز صبر کنید تا هم سریع‌تر آن را دریافت کنید و هم در صورت وجود مشکلات مطلع شوید. در نظر داشته باشید حتی نسخه گلد مستر ios 11 نسبت به ios 10.3.3 در دستگاه‌های قدیمی‌تر مانند آیفون 5 اس اندکی کندتر بوده است.

منبع Phone Arena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.