به‌روزرسانی آی او اس 12.4.6 برای آیفون‌ها و آیپدهای قدیمی عرضه شد

اگر آیفون یا آیپد شما قدیمی است و از عرضه نشدن به‌روزرسانی آی او اس 13.4 برای دستگاه خود ناراحت شده‌اید، باید بدانید که اپل هنوز شما را از یاد نبرده و امروز به‌روزرسانی جدیدی را برایتان ارائه کرده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

البته زیاد دوق‌زده نشوید، خبری از عرضه آی او اس 13.4 برای دستگاه های قدیمی نیست، بلکه یک به‌روزرسانی امنیتی جدید برای این دسته از محصولات اپل آماده شده است. اپل این به‌روزرسانی را که آی او اس 12.4.6 نام دارد، در کنار آی او اس 13.4 برای دستگاههای قدیمی‌تر که از سیستم عامل جدید پشتیبانی نمی‌کنند، عرضه کرده است. دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی آی او اس 12.4.6 را دریافت می‌کنند عبارتند از: آیفون 5 اس، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، آیپد تاچ (نسل ششم)، آیپد ایر (نسل اول)، آیپد مینی 2 و آیپد مینی 3.

آپدیت آی او اس 12.4.6

همان‌طور که قبلاً گفته شد، این به‌روزرسانی صرفاً شامل وصله‌های امنیتی است که از گوشی یا تبلت در برابر سوء استفاده‌های جدید محافظت می‌کنند و هیچ ویژگی جدیدی را به سیستم عامل اضافه نمی‌کند. البته اضافه نشدن ویژگی‌های جدید قابل درک است، چرا که برخی از این دستگاه‌ها کاملاً قدیمی هستند و امکان افزودن ویژگی‌های آیفون‌های جدید به آن‌ها وجود ندارد. قدیمی ترین دستگاه، یعنی آیفون 5 اس در سال 2013 عرضه شده بود! واقعیت این است که عرضه به‌روزرسانی نرم‌افزاری بعد از این همه سال به نوعی یک رکورد محسوب می‌شود.

به همه کسانی که همچنان از دستگاه‌های ذکر شده استفاده می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به بخش تنظیمات، به‌روزرسانی جدید را نصب کنند. ممکن است این آپدیت به نظر برخی افراد بی‌اهمیت به نظر برسد اما مطمئن باشید اگر لازم نبود، اپل زحمت انتشار آن را به خود نمی‌داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها