آی پینز

مشکل عجیبی که باعث صورتی شدن صفحه نمایش آیفون 13 می‌شود!

اخیراً مشکل عجیبی برای گوشی‌های سری آیفون 13 روی داده و برخی از کاربران خبر از صورتی شدن صفحه نمایش داده‌اند! این مشکل هم در آیفون 13 معمولی و هم در نسخه‌های آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس دیده شده است. برخی از کاربران، مشکل صفحه نمایش صورتی آیفون 13 را در انجمن پشتیبانی اپل و برخی دیگر نیز در انجمن‌های اینترنتی پرمخطاب مانند Reddit گزارش کرده‌اند. گفته می‌شود که اپل این مشکل را پذیرفته و آن را به عنوان یک باگ نرم افزاری در نظر گرفته است. با دیجی رو همراه باشید.

شایان ذکر است که مشکل صفحه نمایش صورتی در سری آیفون 13 موضوع جدیدی نیست و پیش از این وب‌سایت 9to5Mac آن را گزارش داده بود. به گفته این وب‌سایت، یکی از کاربران آیفون 13 پرو در ماه اکتبر سال گذشته این مشکل را در انجمن رسمی پشتیبانی اپل مطرح کرده و مدعی شده بود که صفحه نمایش گوشی برای چند ثانیه صورتی شده و در ادامه باعث کرش کردن دستگاه می‌شود.

در آن زمان، گوشی آیفون مذکور تعویض شد. اما شکایت مطرح شده در انجمن پشتیبانی اپل توجه برخی از کاربران دیگر را به خود جلب کرد و آن‌ها نیز مدعی شدند که با مشکل صفحه نمایش صورتی در مدل‌های مختلف آیفون 13 روبرو شده‌اند. در حالی که اغلب شکایات مربوط به آیفون 13 معمولی بود، تعدادی از کاربران این مشکل را در آیفون 13 پرو و حتی ​​آیفون 13 پرو مکس گزارش کردند.

صورتی شدن صفحه نمایش آیفون 13

اپل هنوز به شکایات کاربران در انجمن پشتیبانی خود و Reddit پاسخ نداده است. با این حال، MyDrivers در گزارشی به ​​نقل از پست منتشر شده در Weibo مدعی شده که یکی از کارمندان بخش پشتیبانی اپل تأیید کرده که این شرکت از مشکل آگاه است و مشکلات نرم‌افزاری باعث صورتی شدن صفحه نمایش آیفون 13 می‌شود.

در این گزارش آمده که کارمند مذکور به کاربران توصیه کرده که پس از پشتیبان‌گیری از داده‌های خود، آخرین به‌روزرسانی موجود را نصب کند و همه برنامه‌های نصب شده روی گوشی را نیز به‌روزرسانی کند تا ناسازگاری احتمالی بین برخی برنامه‌ها و سیستم عامل گوشی، که منجر به این مشکل شده، برطرف شود. اما در هر حال، اپل هنوز به در خصوص مشکل صورتی شدن صفحه نمایش آیفون 13 و کارهایی که برای برطرف کردن آن می‌توان انجام داد، توضیحی نداده و باید منتظر بیانیه رسمی این شرکت بمانیم.

منبع ndtv
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها