تعویض باتری آیفون 6 پلاس تا قبل از ماه مارس امکان‌پذیر نخواهد بود!

در چند وقت گذشته ادعاهایی در مورد اینکه اپل به عمد باعث کاهش سرعت عملکرد گوشی های آیفون قدیمی‌تر می شود، مطرح شده بود و همین مسئله باعث شد تا در اواخر سال 2017 با انتقادهای زیادی مواجه شود. در پاسخ به این انتقادات، شرکت اپل مجبور شد تا به صورت رسمی عذرخواهی کرده و همچنین یک طرح تخفیفی ویژه برای جایگزینی باتری گوشی های آیفون معرفی نماید. اما بر اساس گزارش جدیدی که در وب سایت MacRumors منتشر شده، به نظر می رسد کاربرانی که قصد بهره مندی از این طرح و تعویض باتری گوشی خود را دارند، باید کمی بیشتر صبر کنند.

در این گزارش اشاره شده که اپل فعلاً موجودی باتری کافی برای جایگزین کردن باتری آیفون 6 پلاس ندارد، که این مسئله با وعده هایی که در رابطه با در دسترس قرار گرفتن فوری باتری های مذکور داده شده بود، تناقض دارد. در حال حاضر تأمین باتری آیفون 6 و آیفون 6 اس پلاس حدود دو هفته طول خواهد کشید و باتری های آیفون 6 پلاس هم در اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل آماده خواهند شد. البته در این بین باتری های آیفون 6 اس، آیفون 7، آیفون 7 پلاس و آیفون SE بدون تأخیر در دسترس قرار خواهند گرفت.شایان ذکر است که این برآوردها برای ایالات متحده است، و در دسترس بودن باتری این گوشی ها در دیگر مناطق جهان ممکن است کمی متفاوت از این زمانبندی باشد.

شرکت اپل پیش از این و در ماه دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرده بود که طرح تخفیفی تعویض باتری گوشی های قدیمی خود را از اواخر ماه ژانویه 2018 آغاز خواهد کرد. با این حال، خوشبختانه این برنامه زودتر از موعد به اجرا درآمد و البته در همان زمان نیز اپل هشدار داده بود که در ابتدای طرح ممکن است موجودی باتری محدود بوده و با کمبود مواجه شود.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Ntrik0
منبع asianage

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط