آیفون ۶C؛ بازگشت احتمالی اپل به صفحه نمایش ۴ اینچی

علیرغم سنت شکنی و کوچ اپل به تغییر رویه سایز صفحه نمایش اسمارت فون های خود به  بالاتر از ۴ اینچ، هنوز هم برای نسخه های ۴ اینچی اپل، طرفداران بیشماری وجود دارد.

با توجه به تعداد درخواست‌های بسیار زیاد کاربران از اپل مبنی بر طراحی آیفون ۴ اینچی، بعید به نظر نمی‌رسد که این کمپانی نسخه ی ۴ اینچی اسمارت فون خود را با نام آیفون ۶C تا سال آینده روانه بازار نماید.

به گفته KGI Securities نیز اپل از آیفون چهار اینچی اش با نام آیفون ۶C  تا اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی خواهد کرد که قابلیت هایی مشابه با نمونه های آیفون ۶S ولی بدون تکنولوژی لمس سه بعدی  دارد و این یک خبر خوشحال کننده برای کسانی است که رویای بازگشت به آیفون کوچکتر البته با قابلیت های جدید را در سر دارند.

نشریه DigiTimes نیز بر همین اساس عنوان کرده است که شرکت اپل امسال آیفون ۴ اینچی خود با نام آیفون ۶C در کنار دو آیفون ۶S و ۶S Plus معرفی خواهد کرد تا با این عمل، کاربرانی که طرفدار و علاقه مند به این اندازه از صفحه نمایش آیفون هستند را نیز راضی نگه دارد.

بر اساس دیگر شایعه ای که مطرح گردیده به احتمال زیاد اپل در آیفون های جدید خود از تکنولوژی جدید این شرکت با عنوان Force Touch که در سری جدید مک بوک ها و اپل واچ استفاده کرده نیز در کنار ارتقای رم به دو گیگابایت بهره خواهد برد.

البته خود اپل به صورت رسمی به هیچ عنوان این موضوع را تایید و یا رد نکرده است و باید منتظر بود و دید که آیا چنین تصمیم سخت و بزرگی را خواهد و یا اصلاً برنامه ریزی برای این قضیه داشته است یا خیر ؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع digitaltrends
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.