ظرفیت باتری آیفون 7 و 7 پلاس مشخص شد

به عنوان یک گیک نه تنها ما نیاز داریم به کسب اطلاعات، بلکه به آن‌ها نیاز داریم. اپل از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خود همراه با اعلام اطلاعات و مشخصات بسیار زیادی رونمایی کرد اما طی آن مراسم هیچ صحبتی در خصوص برخی مشخصات معمولی که هر تولیدکننده اندرویدی به راحتی آن‌ها را اعلام می‌کند نشد.

قطعاً تا به اینجای کار همه چیز را درباره پردازنده جدید A10 Fusion شنیده‌اید اما چه مقدار رم را ما با این دو گوشی هوشمند در اختیار خواهیم داشت؟ یک به یک سوالات در حال پاسخ داده شدن است و ما اینک می‌خواهیم جای خالی ظرفیت باتری دو مدل آیفون جدید شرکت اپل را نیز پر کنیم.

ما هفته پیش می‌دانستیم که هر دو آیفون 7 و 7 پلاس به طور حتم بیشتر از نسل‌های گذشته خود روشن خواهند ماند. به گفته اپل چیپست جدید بیش از پیش کارآمدتر بوده که با بهینه سازی‌های نرم افزاری خود موجب می‌شود تا از لحاظ استفاده نیز شاهد افزایش ماندگاری باتری باشیم. اما بدون شک هر باتری دارای مقدار مشخصی از ظرفیت است.

باتری 1750 میلی‌آمپر ساعتی آیفون 6 اس اینک در آیفون 7 با یک باتری 1960 میلی‌آمپر ساعتی تعویض شده و در سمتی دیگر نیز باتری 2750 میلی‌آمپر ساعتی مدل 6 اس پلاس در فبلت جدید این کمپانی کوپرتینویی به 2900 میلی‌آمپر ساعت ارتقاء پیدا کرده است. در حالی که یک باتری زیر 2000 میلی‌آمپر ساعت در فضای پرچم‌داران امروزی نامأنوس به نظر می‌رسد، محصولات اپل همواره ثابت کرده‌اند که در واقع همه چیز به ظرفیت باتری بستگی نداشته و همه چیز به سیستم داخلی باز می‌گردد. یک نرم افزار به طور خاص در اطراف سخت افزار قرار دارد و این بدان معنا است که آیفون‌ها حتی با باتری کوچک‌تر، هنوز هم می‌توانند یکی از بیشترین عمر باتری را در بین گوشی‌های هوشمند محبوب و مطرح جهان داشته باشند. نکته جالبی نیز که در این بین وجود دارد آن است که باتری آیفون 7 پلاس حتی از باتری آیفون 6 پلاس (2910 میلی‌آمپر ساعتی) عرضه شده در 2 سال پیش نیز مقداری کم‌تر است ولیکن به مراتب عملکردی بهتر از خود ارائه می‌دهد.

ما همچنان منتظریم تا تأثیر این باتری و پردازنده جدید آیفون را با بهبود در عملکرد باتری از زبان مصرف کنندگان و پس از آزمایش‌های اولیه از نزدیک لمس کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها