ایجاد جک 3.5 در آیفون 7 با ابزاری مخصوص، یک دریل [ تماشا کنید]

شکست بزرگ کاربران برای بازگرداندن جک 3.5 به آیفون 7

در مورد همه ویژگی‌های جدید آیفون 7 صحبت کردیم و نتیجه نیز گرفتیم، با این حال همچنان بحث در مورد حذف جک 3.5 وجود دارد. تلاشی از سوی اپل برای مورد توجه قرار گرفتن در دید کاربران که هنوز هم چندان تاثیر این عملکرد مشخص نیست. اکنون در فضای وب کلیپی منتشر شده است که به وسیله یک ابزار خلاقانه خاص (یک دریل!) به شما کمک می‌کند تا یک پورت 3.5 میلیمتری در پایین آیفون 7 خود ایجاد کنید. به نظر می‌رسد این کلیپ توسط TechRax تنها برای سرگرمی ساخته شده باشد اما گویا برخی کاربران به انجام آن مسمم شده‌اند.

قطعا این یک شوخی از سوی TechRax است که در یوتیوب منتشر شده و هرگز امکان سوراخ کردن آیفون 7 و تعبیه جک صوتی 3.5 میلیمتری وجود ندارد. همچنین اگر مقاله کالبد شکافی آیفون 7 را خوانده باشید، خواهید دید که اپل هیچ پورتی را در پشت قاب فلزی گوشی مخفی نکرده است. به هر حال اگر همچنان قانع نشدید می‌توانید یک دریل بردارید و همانند کلیپ زیر آیفون 7 خود را سوراخ کنید.

شکست بزرگ کاربران برای بازگرداندن جک 3.5 به آیفون 7iphone-7-headphone-jack-drillاین شوخی اصلا خنده دار نیست و ممکن است به قیمت از کار افتادن آیفون 7 شما تمام شود. همانند افراد زیر که در نظرات این ویدیو شکست خود را اعلام کرده‌اند:

techrax

ما امیدواریم این دو نفر نیز شوخی کرده باشند، قطعا هیچ کس به امید بازیابی پورت قدیمی 3.5 میلیمتری یک سوراخ را در زیر گوشی 700 دلاری خود ایجاد نخواهد کرد.

همه ما می‌دانستیم که تصمیم اپل برای حذف جک صوتی 3.5 میلیمتری، قطعا با انتقادها و مقاومت کاربران روبرو خواهد شد. اما اگر آیفون 7 را دوست دارید و از طرفی هم نمی‌توانید بی خیال این پورت شوید می‌توانید راه‌]ای دیگری چون قاب با جک 3.5 یا همچنین از تبدیل ارائه شده توسط اپل استفاده کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar