تاریخ احتمالی عرضه iPhone 7 فاش شد

اخیرا شایعات زیادی پیرامون تلفن هوشمند یعدی اپل یعنی iPhone 6S و یا iPhone 7 شکل گرفته است. در یکی از تازه ترین این شایعات، تاریخ عرضه آیفون بعدی منتشر شده است. همچنین در گزارشی دیگر این طور آمده که اپل قصد ارائه یک آیفون 4 اینچی را دارد که البته تا قبل از سال 2016 به بازار عرضه نخواهد شد.

بر اساس گزارشی که در سایت Mobile News منتشر شده است اعلام شده که آیفون بعدی (احتمالا منظور از آیفون بعدی iPhone 6S می باشد ولی برخی از آن به عنوان iPhone 7 یاد می کنند) در تاریخ 25 سپتامبر در شبکه مخابراتی Vodafone Group Plc برای فروش عرضه خواهد شد. این وب سایت یک ایمیل داخلی مربوط به این اپراتور را منتشر کرده که در آن به کارکنان اعلام شده که روز 25 سپتامبر روز عرضه بزرگ آیفون بعدی خواهد بود.

همچنین Vodafone در این ایمیل مطالب دیگری نیز در خصوص عرضه آیفون بعدی بیان کرده که از آن جمله می توان به شروع پیش خرید آن در تاریخ 18 سپتامبر اشاره کرد. در این ایمیل تنها از عبارت آیفون بعدی استفاده شده و دقیقا نمی توان تشخیص داد که نام این گوشی هوشمند جدید iPhone 6S می باشد و یا iPhone 7. همچنین این ایمیل هیچ اطلاعاتی در خصوص وجود بروزرسانی برای iPhone 6 Plus منتشر نکرده است.

iPhone-7-1علاوه بر خبر فوق، امروز شایعه ای نیز در خصوص آیفون جدید 4 اینچی اپل این بار بر روی وب سایت چینی زبان Economic Daily News منتشر شد. در گزارشی که در این سایت منتشر شده اعلام شده که در سال 2016 دو گوشی جدید از سری آیفون به نام های iPhone 7 و iPhone 7C عرضه خواهند شد. که البته اگر این مطلب صحت داشته باشد می توان نتیجه گرفت که مدلی که امسال قرار است عرضه شود iPhone 6S خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اپل قراردادی با شرکت AU Optronics که یک سازنده صفحه نمایش برای تلفن های هوشمند می باشد امضا کرده تا صفحه نمایش های 4 اینچی برای آیفون سال بعد این شرکت تولید کند.

یک بار دیگر ناکید می کنیم که تمامی این اخبار فعلا در حد شایعه می باشند و هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند. پس برای کسب اطلاعات تکمیلی تر پیگیر اخبار دیجی رو باشید.

منبع: valuewalk.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2NtUaIU

نظرات بسته شده است.