اپل هدفون‌های جدیدی با برند بیتس را به همراه آیفون 7 رونمایی می‌کند

هفته آینده و در تاریخ 17 ام شهریورماه اپل میزبان مراسم مهمی خواهد بود که طی آن از دو آیفون جدید خود، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس رونمایی می‌کند. اکنون طبق گزارش وبسایت فرانسوی iGeneration، این مراسم تنها به معرفی آیفون‌های جدید اختصاص ندارد و چندین هدفون بیتس (Beats) جدید نیز توسط این کمپانی معرفی می‌شود.

هماطور که پیش از این نیز ذکر شد، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون خواهند بود بنابر این تمام هدفون‌هایی که برای این آیفون‌های جدید ساخته می‌شود باید بر پایه اتصال لایتنینگ باشند یا اینکه از تکنولوژی وایرلس استفاده کنند. در همین رابطه در ماه ژانویه بود که اخباری مبنی بر هدفون‌های بی سیم بیتس منتشر شد و احتمالاً هدفونی که قرار است 17 ام شهریور ماه معرفی شود همین هدفون بی سیم به همراه چندین هدفون با اتصال لایتنینگ است. همچنین AirPods بی سیم نیز می‌تواند در این مراسم معرفی شود هرچند که این هدفون تحت برند بیتس نیست.

قابل ذکر است که اپل در سال 2014 کمپانی Beats Electronics را خریداری کرد بنابراین این شرکت اکنون یکی از زیر مجموعه‌های غول کوپرتینویی محسوب می‌شود به همین دلیل می‌توان نسبت به معرفی محصولات جدیدی با این برند در مراسم 17 ام شهریور ماه امیدوار بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها