همه آنچه از آیفون 8، دهمین پرچم دار اپل می دانیم

بسیاری از مردم در انتظار رونمایی و خرید آیفون 7 و 7 پلاس بودند. تاکنون شایعات و پیش بینی‌های فراوانی پیرامون آیفون 8 به دست کاربران اینترنت رسیده است. اپل در سال 2017 قصد رونمایی از 3 محصول به نام‌های آیفون 77s پلاس و در نهایت آیفون 8 را دارد. در این مقاله قصد داریم به آیفون 8 بپردازیم. این محصول در کنار آیفون 77s پلاس رونمایی خواهد شد. برخی شایعات از احتمال برخورداری آیفون 8 از نمایشگر خمیده OLED مشابه پرچم‌داران سامسونگ خبر می‌دهند.

انتظار می‌رود پردازنده A11 و حافظه فلش در آیفون 8 به‌کار روند. به سایر چیپ های ارتباطی مانند WiFi بلوتوث هم می‌توان اشاره کرد.

چند روز قبل اطلاعاتی از این محصول به بیرون درز کرد که بعضی از شایعات را تأیید می‌کند.

این اطلاعات از طریق تحلیل‌گرانی چون Ming-Chi Kuo منتشرشده است.

این شایعات به بدنه کاملاً شیشه‌ای، شارژ بی‌سیم، نمایشگر 5.8 اینچی، مودم LTE اینتل 7360، سیستم‌عامل iOS 11 و عدم حضور کلید فیزیکی هوم اشاره می‌کنند.

بسیاری از مردم در انتظار رونمایی و خرید آیفون 7 و 7 پلاس بودند. تاکنون شایعات و پیش بینی‌های فراوانی پیرامون آیفون 8 به دست کاربران اینترنت رسیده است. اپل در سال 2017 قصد رونمایی از 3 محصول به نام‌های آیفون 7s، 7s پلاس و در نهایت آیفون 8 را دارد. در این مقاله قصد داریم به آیفون 8 بپردازیم. این محصول در کنار آیفون 7s، 7s پلاس رونمایی خواهد شد. برخی شایعات از احتمال برخورداری آیفون 8 از نمایشگر خمیده OLED مشابه پرچم‌داران سامسونگ خبر می‌دهند. انتظار می‌رود پردازنده A11 و حافظه فلش در آیفون 8 به‌کار روند. به سایر چیپ های ارتباطی مانند WiFi بلوتوث هم می‌توان اشاره کرد. چند روز قبل اطلاعاتی از این محصول به بیرون درز کرد که بعضی از شایعات را تأیید می‌کند. این اطلاعات از طریق تحلیل‌گرانی چون Ming-Chi Kuo منتشرشده است. این شایعات به بدنه کاملاً شیشه‌ای، شارژ بی‌سیم، نمایشگر 5.8 اینچی، مودم LTE اینتل 7360، سیستم‌عامل iOS 11 و عدم حضور کلید فیزیکی هوم اشاره می‌کنند.

نگرانی‌هایی در مورد اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، وجود دارد. ترامپ در سخنرانی‌های انتخاباتی خود مکرراً بیان می‌کرد که محصولات اپل بایستی در خاک آمریکا به تولید برسند و کارخانه‌های اپل باید از چین به آمریکا منتقل شوند.

iDropNews رندرهایی را از شکل احتمالی آیفون 8 به نمایش گذاشته که از نمایشگر خمیده‌ای بهره می‌برد که کاملاً قسمت جلوی این گوشی هوشمند را می‌پوشاند.

از طرفی یک شبکه اجتماعی چینی تصاویر کارخانه‌ای از اپل منتشر نموده که 3 مدل احتمالی اپل برای سال 2017 را نشان می‌دهند. وجه تمایز این 3 محصول هنوز مشخص نیست و تنها نام کدهای آنها را می‌دانیم: D20 و D21 و D22.

تحول اساسی در طراحی سری آیفون از مدل 6 و 6 پلاس آغاز شد.

اخبار جدید شایعات قبلی مبنی بر عرضه دو مدل بر پایه ی دو مدل کنونی و یک مدل کاملاً متحول شده با طراحی کاملاً شیشه‌ای و نمایشگر OLED مطابقت دارد.

ظاهراً آیفون 8 با اپل پنسیل (Apple pencil) در کنار نسخه دو سیم‌کارت و نسخه ویژه «فراری» عرضه خواهد شد.

تاکنون کمپانی اپل هیچ واکنشی به این اخبار نشان نداده و باید تا رسمی شدن آنها صبر کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Baddgoddess
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها