آیفون ایکس 2018 و آیفون ایکس پلاس ؛ پرچمداران سال آینده اپل با صفحه نمایش اولد

آیفون ایکس نخستین گوشی اپل بود که از پنل اولد بهره می‌برد. این در حالی است که در نسل‌های قبلی از پنل‌های ال سی دی استفاده شده بود. درخشان‌تر بودن و کیفیت بهتر تصاویر در صفحه نمایش‌های اولد از جمله دلایلی بودند که اپل را به استفاده از این نوع نمایشگر در محصولات خود تشویق کردند.

بر اساس گزارشی که با تازگی منتشر شده، اپل سال آینده میلادی دو گوشی با صفحه نمایش اولد معرفی خواهد کرد. یکی از آنها نسخه جدید آیفون ایکس و دیگری نسخه پلاس آیفون ایکس خواهد بود. بر اساس شایعات آیفون ایکس پلاس به صفحه نمایش 6.4 اینچی مجهز می‌باشد و و ابعاد آن مشابه با آیفون 8 پلاس خواهد بود که به دلیل کمتر بودن حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش نسبت به 8 پلاس، نمایشگر بزرگتری دارد.

آیفون ایکس

در ماه‌های گذشنه نیز شایعاتی در مورد عرضه نسخه پلاس آیفون ایکس در سال جاری مطرح شده بود که اپل آنها را رد کرد. ولی به احتمال زیاد سال 2018 شاهد معرفی آیفون ایکس پلاس خواهیم بود.

همچنین در این گزارش آمده که ویژگی‌های فیس آی دی و انیمیشن‌های انیموجی در تمام محصولات جدید اپل از جمله آیپدها و آیفون‌ها در سال 2018 خواهد بود. قابلیت‌هایی که برای بسیاری از کاربران جذاب هستند.

آیفون ایکس با طراحی جدید و زیبایی که داشت توانست نظر بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب نماید. البته برخی کاربران نیز چندان با ظاهر جدید و رابط کاربری این گوشی ارتباط برقرار نکردند. از طرفی قیمت زیاد این گوشی نیز دلیلی شده تا برخی کاربران به تهیه پرچمداران سایر برندها با قیمتی مناسب‌تر اقدام کنند.

منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها