اولین تصاویر از آیفون بعدی لو رفت!

به نظر می‌رسید که اپل در نام‌گذاری مدل بعدی گوشی‌های خود کمی دچار سردرگمی شده بود. با دادن نام 10 به آیفون قبلی و گذر از «آیفون 9»، ظاهرا نام گوشی‌های بعدی اپل iPhone XS خواهد بود. البته این تنها چیزی نیست که از این گوشی به بیرون درز کرده است!

در گزارش وب‌سایت 9to5Mac، رندرهایی از این دستگاه منتشر شده که به احتمالا زیاد شکل نهایی گوشی نسل بعدی اپل است. براساس نحوه‌ی طراحی این گوشی، به نظر می‌رسد که این رندرها واقعی است و به نحوی ناشناخته به دست انتشاردهندگان این اطلاعات رسیده باشند.

در این رندر هردو مدل گوشی، یعنی مدل کوچک‌تر 5.8 اینچی که شکلی مشابه با آیفون ایکس خواهد داشت و مدل بزرگ‌تر 6.5 اینچی، دیده می‌شوند. البته باید توجه داشت که مدل 5.8 اینچی از همه‌ی مدل‌های پلاس قبلی بزرگ‌تر خواهد بود، اما به خاطر باریک‌تر بودن و بلندتر بودن صفحه‌ی نمایش، کمی کوچک‌تر به نظر می‌رسد.

مدل 6.5 اینچی برای افرادی طراحی شده است که با صفحه‌های کوچک کنار نمی‌آیند. حدود 12 روز دیگر، در تاریخ 12 سپتامبر، اپل میزبان رویدادی خواهد بود که انتظار می‌رود در آن از آیفون‌های جدید و هم‌چنین اپل واچ سری 4 رونمایی شود.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها