آی پینز

آیا پوکمون به نینتندو سوییچ هم می‌آید؟

با توجه به لیست مشاغل مورد نیازی که کمپانی Game Freak اعلام کرده، ممکن است پوکمون‌ها راه خود را به کنسول جدید نینتندو سوییچ نیز باز کنند. سازنده بازی پوکمون به دنبال توسعه دهندگانی برای یک پروژه جدید کنسولی می‌باشد و اگر بخواهیم دقیق‌تر بیان کنیم، این شرکت به دنبال طراحان گرافیک کامپیوتری سه بعدی است که تجربه کار بر روی کنسول وی یو و پلی استیشن ویتا را نیز داشته باشند.

با اینکه در این آگهی جذب نیرو، اشاره دقیقی به بازی پوکمون نشده است اما گفته شده که پروژه پیش رو در ارتباط با یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نقش آفرینی دنیا بوده و در آن هیولاها و کاراکترهای کارتون مانند طراحی خواهند شد.

در مورد تاریخ تقریبی عرضه این بازی جدید هم باید گفت قراردادی که با توسعه دهندگان منعقد خواهد شد تا سال 2018 اعتبار دارد. بنابراین بازی نیز احتمالاً در سال 2018 یا مدت کمی بعد از آن راهی بازار خواهد شد.

نینتندو سوییچبا توجه به تمام مطالبی که در بالا گفته شد محتمل‌ترین گزینه، بازی پوکمون کنسولی است. کارایی کنسول جدید نینتندو به عنوان یک کنسول خانگی و در عین حال یک کنسول قابل حمل، یکی از نقاط قوت سوییچ به شمار می‌رود و عرضه پوکمون بر روی این کنسول می‌تواند جذابیت‌های زیادی داشته باشد. سری بازی‌های پوکمون همواره اصلی‌ترین پروژه Game Freak به شمار رفته و منظور این استودیو از “بازی محبوب نقش آفرینی” می‌تواند همین سری باشد.

هنوز نینتندو هیچ اظهار نظر رسمی‌ای در این باره نکرده است اما با توجه به محبوبیت بالایی که دو عنوان «پوکمون گو» و «پوکمون ماه و خورشید» داشته، اصلاً بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه نسخه‌ای از این سری برای نینتندو سوییچ باشیم.

منبع attackofthefanboy
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها