گوشی جدید میزو برای رقابت با شیائومی Mi MIX ؟

محصول جدید میزو برای رقابت با شیائومی Mi MIX
محصول جدید میزو برای رقابت با شیائومی Mi MIX

شیائومی Mi MIX با صفحه نمایش 6.4 اینچی همه ی توجهات را به سمت خود جلب کرده است. این صفحه نمایش 84.16% از مساحت جلوی گوشی رو شامل می شود (برخلاف اعلام اولیه که 91.3% بود). در اولین فروش این محصول که روز جمعه بود تمامی گوشی ها در کمتر از ده ثانیه به فروش رفتند. و همانطور که انتظار می رفت به نظر می رسد سایر تولیدکنندگان روی مدل هایی با ویژگی هایی مشابه Mi MIX در حال کار هستند.

امروز در شبکه اجتماعی چینی ویبو عکس هایی از یک گوشی جدید منتشر شد که گفته می شود محصول جدید میزو است. این گوشی که مشخصا نسبت صفحه نمایش با مساحت جلوی گوشی زیادی دارد شایعه شده که در تاریخ 24 دسامبر به صورت رسمی معرفی خواهد شد. البته احتمال دارد که این تاریخ گفته شده اشتباه باشد چون مصادف با شب کریسمس است.

گوشی جدید میزودر صورتی که اطلاعات و عکس ها درست باشند نسبت صفحه نمایش به بدنه ی در گوشی میزو حتی از شیائومی Mi MIX هم بیشتر است. در گوشی شیائومی قسمتی در پایین آن وجود دارد که دکمه ها بر روی آن قرار دارند اما میزو این قسمت را حذف کرده و حتی اسکنر اثر انگشت روی خود صفحه نمایش تعیبیه شده است (احتمالا از اسکنر اولتراسونیک کوالکام استفاده شده). احتمال می رود که در مراسم ده سالگی آیفون نیز اپل گوشی مشابه معرفی کند که هیچ دکمه ای در جلوی آن وجود نداشته و نسبت صفحه نمایش به بدنه زیاد باشد.

گوشی جدید میزومیزو اعلام کرده چیزهایی که انتظار ندارید در راه هستند.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar