آیا این آیفون 6 اس صورتی است؟

یکی از مواردی که در آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس تجربه جدیدی برای خریداران خواهد بود، رنگ بندی این تلفن است به طوری که گفته می شود اپل این دو گوشی را در چند رنگ مختلف عرضه خواهد کرد. بعد از اینکه مشتری ها به نسخه صورتی طلایی اپل واچ روی خوشی نشان دادند، اپل تصمیم گرفت برای نسل بعدی آیفون نیز این رنگ را اضافه کند.

حالا تصویری از آیفون 6 اس صورتی رنگ در یک وب سایت اجتماعی چینی منتشر شده است.این اولین بار است که اپل از رنگ صورتی در ساخت آیفون فلزی استفاده می کند، اما قبلا ما شاهد عرضه آیفون 5 سی صورتی رنگ از سوی اپل بودیم.

علاوه بر اینکه نسل بعدی آیفون در رنگ های بیشتر ارائه خواهد شد، ما انتظار داریم آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس با یک ویژگی جدید مانند تکنولوژی فورس تاچ ارائه شوند و اپل برای استحکام بخشیدن به بدنه آنها از آلیاژ آلومینیوم 7000 استفاده کند.

اینطور که پیداست در دل این دو گوشی تراشه Apple A9 و 2 گیگابایت رم قرار گیرد.به نظر می رسد اپل روی دوربین نسل بعدی آیفون تمرکز ویژه ای کرده است به طوری که احتمالا ایفون 6 اس به دوربین اصلی 12 مگاپیسکلی مجهز شود.

قطعات آیفون 6 اس و 6 اس پلاس به ترتیب درون بدنه ای به ضخامت 7.1 و 7.3 میلی متر قرار خواهند گرفت و در ماه آینده شاهد رونمایی از آنها خواهیم بود.

phonearena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.