انتشار اینفوگرافیکی از قابلیت های چند رسانه ای گلکسی اس 6 اج پلاس

تنها پس از گذشت چند روز از رونمایی رسمی گوشی هوشمند گلکسی اس 6 اج پلاس، شرکت سامسونگ با انتشار اینفوگرافیکی سعی در معرفی هر چه بیشتر فبلت جدید خود نموده و در این اینفوگرافیک نیز بیشتر بر ویژگی های چند رسانه ای گلکسی اس 6 اج پلاس تمرکز داشته است.

Samsung Galaxy S6 edge infographic 01با گذشت حدود یک هفته از رونمایی رسمی گلکسی اس 6 اج پلاس به همراه دیگر محصول جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 5، هنوز هم صحبت ها و اظهار نظرها در مورد قابلیت های گلکسی اس 6 اج پلاس که نسخه بزرگتری از پرچمدار قبلی این شرکت می باشد، ادامه دارد. اگر شما هم هنوز در مورد کارایی صفحه نمایش خمیده در این فبلت دچار تردید هستید، اینفوگرافیک سامسونگ می تواند شما را قانع کند که این فبلت یک ابزار با ویژگی های بارز چند رسانه ای خواهد بود و صفحه خمیده آن نیز به این هدف کمک خواهد کرد.

Samsung Galaxy S6 edge infographic 02به طور طبیعی اولین نکته ای که سامسونگ در این اینفوگرافیک به آن اشاره کرده است، صفحه نمایش 5.7 اینچی با دقت تصویری 2560 در 1440 پیکسل گلکسی اس 6 اج پلاس می باشد که از هر دو طرف چپ و راست خمیده است. در همین بخش، به قابلیت دریافت زنده و مستقیم تصاویر دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس توسط دوستان و اعضای خانواده اشاره شده است، که کاربر را قادر می سازد با روشن کردن دوربین گوشی خود اقدام به ارسال تصاویر و ویدیوهایی زنده به دوستان خود نماید. همچنین ویژگی چند وظیفه ای این گوشی هوشمند که به لطف برخورداری از 4 گیگابایت رم به صورت کاملا روان و نرم اجرا می شود نیز مورد توجه قرار گرفته است.

Samsung Galaxy S6 edge infographic 03بخش بعدی اینفوگرافیک سامسونگ کاملا به دوربین گلکسی اس 6 اج پلاس اختصاص دارد. تقریبا در نیمی از این بخش به معرفی تکنولوژی های دروبین 16 مگاپیکسلی این محصول مانند قابلیت HDR خودکار و همزمان، تشخیص چهره، OIS و تابع Wide-shot پرداخته شده است. در نیم دیگر نیز مشخصات دوربین جلویی گلکسی اس 6 اج پلاس که کیفیتی 5 مگاپیکسلی دارد، ذکر شده است. دوربین جلویی این محصول در اصل از همان سخت افزار به کار رفته در گلکسی اس 6 استفاده می کند که ویژگی های نرم افزاری جدیدی به آن اضافه شده است. دوربین جلویی فبلت جدید سامسونگ به احتمال زیاد یکی از نقاط قوت آن خواهد بود.

Samsung Galaxy S6 edge infographic 04در این اینفوگرافیک همچنین به قابلیت های سیستم پرداختی Samsung Pay و سنسور تشخیص اثر انگشت این فبلت نیز اشاره شده است.

phonearena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.