آیفون 7 جت بلک با قاب‌های محافظ مشکل دارد

اینک نوت 7 دیگر یک شکست خورده بزرگ به حساب می‌آید و این محصول کاری کرد که حتی بسیاری از کاربران گوشی های اندرویدی به سمت استفاده از پلتفرم آی او اس و خرید آیفون 7 بروند. حال به نظر می‌رسد آیفون های اپل نیز هرچند منفجر نمی‌شوند اما چندان بی اشکال هم نیستند.

شاید آیفون 7 از نظر ظاهری بسیار زیبا به نظر برسد اما شما پیش از خرید آن باید به خوبی در مورد موضوعی فکر کنید. اپل خیلی صادقانه خودش اعتراف کرد که مدل جت بلک دو آیفون 7 و 7 پلاس مستعد خش افتادن هستند و این قضیه در تست های مختلفی که به صورت مستقل توسط دیگر سایت‌ها انجام شده نیز ثابت شده است. اما این تمام مشکلاتی نیست که نسخه جت بلک آیفون های جدید اپل دارند.

تعدادی از کاربران این آیفون ها کشف کرده‌اند متن چاپ شده در پشت این دیوایس (جمله آیفون و طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا) به سادگی کنده شده است. در واقع اگر شما از یک قاب ژله‌ای بدون رنگ بخواهید برای پنل پشتی این گوشی استفاده کنید، زمانی که بخواهید آن بخواهید آن را از گوشی خود جدا کنید، متن‌های چاپ شده قسمت پشتی تکان می‌خورند.

همانطور که در تصویر زیر هم مشخص است یک کاربر به مدت چند روز از یک قاب ژله‌ای بر روی آیفون 7 خود استفاده کرده و زمانی که آن را از روی گوشی برداشته، نوشته‌ها از روی بدنه جدا شده و به این قاب چسبیده‌اند. بعید به نظر می‌رسد مشکل از سوی قاب‌هایی باشد که کاربران بر روی محصول خود استفاده کرده باشند؛ بنابراین به احتمال زیاد اپل در مرحله تولید قاب این محصول کم دقتی کرده و به خوبی نوشته‌های قسمت پشتی را چاپ نکرده است.

another-case-of-text-transferred-to-a-protective-skinدر حال حاضر متأسفانه اپل هیچ اظهار نظر رسمی را در این خصوص نداشته است. اگر شما هم صاحب یک آیفون 7 جت بلک هستید ترجیحاً از قاب‌های محافظ براق استفاده نکنید تا با این مشکل مواجه نشوید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
سعیداحمدزاده
3 سال قبل

واقعا چرا هر شر و وری رو بدون تحقیق منتشر میکنید