تصاویر گلکسی اس 10 پلاس از نمای نزدیک فاش شد

با نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی اس 10 ، هر روز اخبار و تصاویر درز شده بیشتری در فضای مجازی منتشر می‌شود که هر کدام، ویژگی جدیدی از این گوشی‌ هوشمند را نمایان می‌کنند. به تازگی نیز در شبکه اجتماعی Weibo، تصاویری منتشر شده که برای اولین بار، نمای نزدیک متفاوتی از گلکسی اس ۱۰ پلاس را به نمایش می‌گذارند. این تصویر منتشر شده، نمای نزدیک‌تری از دوربین سلفی دوگانه قرار گرفته در پانچ جزیره‌ای گلکسی اس 10 پلاس را نشان می‌دهد.

البته پیش از این نیز تصاویری از نمای نسخه‌های مختلف پرچم‌دار جدید سامسونگ از جمله گلکسی اس 10 پلاس به دست آمد، اما آیا تصاویر جدید بدست آمده تفاوتی با نمونه‌های قبلی دارند یا ویژگی‌های جدیدی از این مدل بالا-رده در این تصاویر فاش شده است؟

گلکسی اس ۱۰ پلاس گلکسی اس ۱۰ پلاس

در اولین تصویر، نمای جدیدی از رابط کاربری گلکسی اس 10 پلاس فاش شده است. با مراجعه به فهرست آخرین برنامه‌های اجرا شده، در پایین صفحه مجموعه‌ای از برنامه‌های پیشنهادی نمایش داده شده است. سامسونگ در این گوشی از نسخه جدید رابط کاربری اختصاصی خود، یعنی One UI استفاده کرده است. تاکنون همه چیز شبیه به تصاویر فاش شده در نمونه‌های قبلی است اما اگر به بالای صفحه نگاه کنیم، تفاوت‌هایی را می‌بینیم. عناصر بخش اعلان بیش‌تر از قبل به وسط صفحه آمده‌اند در حالی که در تصاویر گزارش شده در گذشته به گوشه‌ی صفحه نزدیک بودند.

آیا تصویر جدید گلکسی اس 10 پلاس معتبر است؟

به دلیل بزرگ بودن پانچ دوربین سلفی دوگانه، نزدیک کردن ساعت از یک سو و نماد باتری از سوی دیگر، نمای قرینه‌‌ای به دستگاه می‌دهد اما وقتی تصاویر بدست آمده را با دقت بیشتری بررسی کردیم، متوجه شدیم که پیکسل‌های اطراف ساعت، کمی متفاوت هستند که این می‌تواند نشانه‌ای بر دستکاری شدن این تصویر باشد.

تفاوت دیگر در پیکسل‌ها را در ناحیه دکمه‌های کناری دستگاه، مشاهده کردیم. در این تصاویر افشا شده، دکمه فیزیکی سمت راست، به نوعی در محور افقی، در میان دو دکمه افزایش و کاهش صدا در سمت چپ است، در حالی که تصاویر فاش شده پیشین، مکان دکمه را بسیار بالاتر و هم‌تراز با دکمه افزایش صدا نشان می‌دادند. این نمونه شباهت بیشتری به طراحی گلکسی نوت 9 دارد.

وجود این نشانه‌ها این شک را ایجاد می‌کند که شاید این تصویر یک نمونه ساختگی ناشناس برای افزایش هایپ و جو انتظار پرچم‌دار موردانتظار سامسونگ باشد. با وجود درز تصاویر غیر قابل اتکا، در نهایت شاهد معرفی رسمی گلکسی اس 10 پلاس از سوی سامسونگ در تاریخ 20 فوریه 2019، برابر با 1 اسفند 1397، خواهیم بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
پرهام
1 سال قبل

چرا عکس هر موبایلی لو میره، زبون چینی رو موبایله؟
مدام این سوال برام بوده

پاسخ به  پرهام
1 سال قبل

چون کارخونه اونها تو چین هست و اول از همه اونجا تست میشن