تلگرام با حالت یکپارچه‌سازی IFTTT، قابلیت پین کردن مکالمات و ویرایشگر تصاویر به‌روزرسانی شد

یک خبر عالی برای علاقه‌مندان به برنامه‌ی پیام‌رسانی محبوب تلگرام؛ توسعه‌دهندگان این برنامه به تازگی به‌روزرسانی خوبی را برای تلگرام ارائه داده‌اند. نسخه‌ی جدید تلگرام چند تغییر بزرگ را به همراه خود دارد که برخی از آن‌ها به نسخه‌ی اندرویدی این برنامه اختصاص دارد. قابل توجه‌ترین تغییرات این خدمت پیام‌رسانی شامل حالت یکپارچه‌سازی IFTTT و امکان پین (Pin) کردن مکالمات می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

لیست تغییرات رسمی آخرین نسخه‌ی تلگرام برای اندروید در صفحه‌ی گوگل پلی استور این برنامه آمده است:

  • چت‌های مهم را پین کنید و آن‌ها را در بالای لیست تلگرام خود ببینید تا هرگز پیامی را از دست ندهید
  • حساب تلگرام خود را با حساب صدها سرویس دیگر از جمله توییتر، اینستاگرام، اسپاتفای، جیمیل و … لینک کنید. این برنامه‌ها را از طریق تلگرام کنترل کنید و با دریافت پیام از تغییرات جدید در آن‌ها باخبر شوید. برای شروع از ربات IFTTT@ کمک بگیرید
  • عکس‌های خود را با ویرایشگر تصاویر اختصاصی برنامه‌ی تلگرام تا هر درجه که می‌خواهید، بچرخانید
  • با حالت تصویر در تصویر ویدیوهای یوتیوب و ویمیو (Vimeo) را تماشا کنید
  • از گروه‌ها و چت‌های ابری، به سکرت چت‌ها پیام فوروارد کنید

قابلیت پین کردن مکالمات کاملاً واضح و روشن است و نیازی به توضیح ندارد. حالا می‌توانید به کمک این ویژگی، مکالمات مهم خود را در بالای لیست تلگرام خود با هر چینشی که دوست دارید، ببینید. این امکان برای استفاده‌ی شخصی و کاری می‌تواند بسیار مفید باشد. برای استفاده از آن تنها کافی است تا بر روی یک مکالمه با انگشت خود لمسی طولانی کنید و سپس گزینه‌ی Pin را انتخاب کنید؛ به همین سادگی.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان تلگرام از قابلیت یکپارچه‌سازی کامل IFTTT نیز رونمایی کرده‌اند. با استفاده از این ویژگی می‌توانید حساب تلگرام خود را به 360 سرویس لینک کنید. همچنین ربات IFTTT@ به شما اجازه می‌دهد تا به منظور کمک در کانال‌ها یا دستگاه‌هایتان، آن را به هر کدام از مکالمه‌هایی که می‌خواهید، اضافه کنید. مانند تمام خدمات بر پایه‌ی IFTTT، حالا احتمالات بی‌شماری را می‌توان برای برنامه‌ی پیام‌رسانی محبوب تلگرام در نظر گرفت.

قابلیت‌های جدید تلگرام در آخرین به‌روزرسانی برای نسخه‌ی اندروید بسیار کاربردی به نظر می‌رسد. اکنون می‌توان انتظار داشت که کاربران بیشتری از سایر برنامه‌های پیام‌رسانی به تلگرام مهاجرت کنند. به‌روزرسانی نسخه‌ی 3.15 ویژگی‌های جالبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Android Police
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها