نسخه ویژه از گوشی گیمینگ «لنوو لیجن پرو» با بدنه شفاف معرفی شد

لنوو امروز از یک نسخه شفاف از پرچمدار گیمینگ خود یعنی لیجن پرو (Legion Pro) رونمایی کرد. قسمت میانی پنل پشتی این گوشی که به صورت حرف انگلیسی X طراحی شده، در این نسخه کاملاً شفاف است و به شما این امکان را می‌دهد که اجزای داخلی گوشی را مشاهده کنید (قسمت‌های مثلثی در دو طرف همچنان به صورت مات باقی مانده‌اند).

در حالی که اکثر تلفن ها کاملا ایستا هستند ، Lenovo Legion Pro دارای یک دوربین پاپ آپ جانبی است. به طور معمول دور از چشم پنهان است ، اما با نسخه شفاف مکانیزمی که آن را بالا و پایین می کند می تواند در عمل مشاهده شود.

گوشی گیمینگ لنوو لیجن پرو

اغلب گوشی‌ها با این پیش فرض که به صورت عمودی مورد استفاده قرار خواهند گرفت، طراحی می‌شوند اما لنوو در طراحی لیجن پرو افقی گرفتن گوشی را در اولویت قرار داده و از همین رو دوربین سلفی را هم در کناره بدنه تعبیه کرده است و نه در قسمت فوقانی. در نسخه معمولی لیجن پرو، این دوربین سلفی در داخل بدنه پنهان شده و قابل دید نیست اما در این نسخه جدید که بدنه آن به صورت شفاف طراحی شده، می‌توان مکانیزم دوربین کشویی را به وضوح مشاهده کرد که این موضوع از نکات قابل توجه گوشی است.

لنوو لیجن پرو

لنوو هنوز اشاره‌ای به زمان عرضه این نسخه ویژه نکرده و تنها به ذکر این نکته که به زودی عرضه خواهد شد بسنده کرده است. با این حال، برخی حدس می‌زنند که این نسخه در روز 11 نوامبر (21 آبان) که در کشور چین با عنوان روز مجردها شناخته می‌شود، در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها