گوشی هوشمند مجهز به پروژکتور Lenovo به نام Smart Cast معرفی شد

بر اساس اظهارات شرکت لنوو (Lenovo) این شرکت موفق شده اولین گوشی هوشمند مجهز به پروژکتور لیزری را که توانایی تشخیص جسچر ها (Gestures) را نیز دارد بسازد. این قابلیت ها باعث خواهند شد تا تصویر صفحه نمایش این گوشی بر روی هر سطح دلخواهی تابانده شود و آن سطح را به صفحه نمایشی لمسی تبدیل نماید. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

گزارشی که از کنفرانس Lenovo Tech World در وب سایت Pocket-lint منتشر شده نشان می دهد که نام این گوشی هوشمند Smart Cast بوده و از یک پروژکتور لیزری درونی استفاده می کند که مجهز به سیستم کنترل از طریق جسچر ها می باشد. در کنفرانس مذکور از تلفن هوشمند Smart Cast برای پخش فیلم بر روی دیوار، ساخت یک کیبورد qwerty بر روی نیمکت و همچنین دکمه های کنترل پخش موسیقی بر روی میز استفاده شد که امکان استفاده از این کیبورد ها نیز میسر بود. این گوشی هوشمند بر روی خود یک پایه نیز دارد تا در مواقع نیاز بتوان آن را بر روی سطح ثابت کرد.

بر اساس گزارش Pocket-lint شرکت سازنده هنوز اطلاعات کاملی را در خصوص این محصول ارائه نکرده و کمی در این زمینه پنهان کاری می نماید. در نتیجه هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان و مکان عرضه این محصول منتشر نشده البته نا گفته پیداست که این گوشی هوشمند قیمت بالایی خواهد داشت.

منبع: gizmodo.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2Nqg4N4

نظرات بسته شده است.