فلای تودی

جزئیات بیشتری از بازی Forza Motorsport 6 فاش شد

اخیرا وب سایت ژاپنی مربوط به بازی Forza Motorsport 6 جزئیات جدیدی را در خصوص این بازی سبک ریسینگ منتشر کرد که البته بعد از مدت کوتاهی این صفحه از دسترس خارج شد.

بر طبق مطالبی که این سایت منتشر کرد، این بازی از ویژگی های آب و هوای مرطوب، دست انداز های سه بعدی و مسابقه در شب برخوردار خواهد بود و همچنین از فیزیک جدیدی در زمینه شبیه سازی سرعت استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این در وب سایت مذکور اشاره شده که این بازی با دقت تصویری 1080p و نرخ فریم 50fps اجرا خواهد شد! که البته به نظر می رسد در نوشتن نرخ فریم اشتباه تایپی رخ داده چون انتظار می رود این بازی نیز همانند نسخه قبلی خود یعنی Forza 5 با نرخ فریم 60fps اجرا شود.

Forza-Motorsport-5همچنین بیان شده که Forza Motorsport 6 از بیشترین تعداد خودرو در بین بازی های سبک ریسینگ در این نسل برخوردار است زیرا بیش از 450 خودرو برای این بازی طراحی شده و قابلیت های شخصی سازی فراوان با میزان تخریب پذیری بالا نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است.

26 مکان معروف دنیا شامل Daytona و Rio و غیره نیز در این بازی انحصاری Xbox One شبیه سازی شده اند که می توانید در بازی به رانندگی در این محیط ها بپردازید.

این بازی از حالت چند نفره نیز پشتیبانی می کند و دو بازیکن به صورت تقسیم صفحه و یا 24 بازیکن به صورت آنلاین می توانند آن را تجربه کنند.

بازی Forza Motorsport 6 در نمایشگاه E3 2015 قابل بازی خواهد بود ولی تاریخ عرضه آن تا کنون اعلام نشده است. انتظار می رود مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در خصوص این بازی در نمایشگاه E3 منتشر کند. اطلاعات نمایشگاه E3 2015 را از دیجی رو پیگیری کنید.

منبع: vg247.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد