بروزرسانی اندروید 5.1 برای LG G3 عرضه نخواهد شد

حالا که گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy S6 و S6 edge تبدیل به اولین دستگاه هایی شده اند که بروزرسانی سیستم عامل اندروید را بدون مدیریت مستقیم گوگل دریافت می کنند و اخیرا به اندروید 5.1.1 آبنبات چوبی نیز ارتقا یافته اند، این انتظار به وجود آمده که سایر سازندگان تلفن های هوشمند نیز به همین طریق بروزرسانی های جدید را برای دستگاه های خود منتشر کنند.

اما متاسفانه در مورد شرکت های دیگر این روند ادامه ندارد. به عنوان مثال با اینکه گوشی هوشمند پرچمدار LG G4 از همان ابتدای انتشار از اندروید 5.1 استفاده می کند ولی نسخه پیشین آن یعنی LG G3 مدت هاست که در نسخه 5.0 اندروید مانده و هیچ خبری هم از ارتقای آن نیست.

LG G3 02 - بروزرسانی اندروید 5.1 برای LG G3 عرضه نخواهد شدبر اساس مطالبی که در صفحه فیسبوک شعبه یونان LG منتشر شده، این شرکت هیچ برنامه ای برای عرضه بروزرسانی اندروید 5.1 آبنبات چوبی برای LG G3 ندارد. البته هیچ توضیح اضافه ای در این زمینه داده نشده است و به بیان همین مطلب اکتفا شده، اما ممکن است با توجه به معرفی اخیر اندروید M توسط گوگل، LG قصد داشته باشد گوشی هوشمند LG G3 را مستقیما به اندروید M ارتقا دهد. و اگر این حدس واقعیت داشته باشد، به این معنی خواهد بود که تا سال آینده هیچ بروزرسانی نرم افزاری عمده ای برای LG G3 ارائه نخواهد شد که این امر مطمئنا به مذاق دارندگان این گوشی هوشمند خوش نخواهد آمد.

امیدواریم مطلب منتشر شده در صفحه فیسبوک مذکور، تنها یک اشتباه از جانب گردانندگان آن بوده باشد زیرا در غیر این صورت طرفداران و استفاده کنندگان پرچمدار پیشین LG بسیار آزرده خاطر خواهند شد و این مسئله می تواند به اعتبار شرکت LG نیز لطمه وارد کند. به محض انتشار اخبار جدید در این مورد آن را در دیجی رو خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

منبع: gsmarena.com

نظرات بسته شده است.