بلیط هواپیما

گوشی LG G4 با ثبت بیشترین عکس های سلفی متوالی رکورد گینس را شکست!

گوشی هوشمند LG G4 یکی از بهترین گوشی های موجود در بازار است ولی آیا حدس می زدید که این گوشی بتوانند رکورد گینس را بشکند؟ گوشی پرچمدار LG در رور 13 ژوئن موفق شد با ثبت بیشترین عکس های سلفی متوالی رکورد تازه ای را در این زمینه از آن خود کند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

lg-g4-selfie-record-02حدود 2500 نفر از افرادی که در پایتخت کشور مکزیک یعنی شهر مکزیکوسیتی و در قلعه تاریخی Chapultepec (هم اکنون به موزه ملی تاریخ مکزیک تبدیل شده است) حضور داشتند در عرض 2 ساعت، 746 عکس سلفی با گوشی هوشمند LG G4 ثبت کردند و رکورد پیشین را که متعلق به گوشی های Galaxy A3 و Galaxy A5 با 531 عکس بود را ارتقا بخشیدند. در این مدت 2 ساعته تقریبا در هر 10 ثانیه یک عکس سلفی با گوشی LG G4 گرفته شده است!

ممکن است برخی افراد این رویداد را کاملا بی معنی توصیف کنند ولی مطمئنا این رکورد نشان از قابلیت های بالای LG G4 دارد. این گوشی هوشمند با دوربین 8 مگاپیکسلی جلویی خود یکی از بهترین گوشی های بازار برای ثبت عکس های سلفی به شمار می رود.

جالب این که در طول مدت ثبت این رکورد، گوشی LG G4 به شارژ مجدد و یا تعویض باطری نیاز پیدا نکرد و بعد از گرفتن این تعداد عکس سلفی، گوشی LG G4 همچنان مقدار زیادی شارژ باطری خود را حفظ کرده بود و فقط تمام شدن افراد حاظر در محل مانع ادامه زنجیره عکس های سلفی شد!

منبع: androidauthority

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد