خرید از ترندیول

ال جی ساخت گوشی رول شونده را تأیید کرد [CES 2021]

گفته می‌شود که ال جی مدتی است روی یک گوشی هوشمند رول شونده کار می‌کند و ما هم مانند بسیاری از علاقه‌مندان فناوری در سراسر دنیا بسیار هیجان‌زده هستیم تا ببینیم این محصول در نهایت چگونه خواهد بود. پیش از این انتظار داشتیم که ال جی در نمایشگاه CES 2021 به طور کامل از این گوشی هوشمند نوآورانه رونمایی کند اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد و تنها به یک نمایش کوتاه، بدون ارائه جزئیات، اکتفا شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشد.

گوشی رول شونده ال جی در CES 2021

همان‌طور که گفتیم ال جی در CES 2021 جزئیات زیادی از گوشی رول شونده خود ارائه نکرد اما به نظر می‌رسد اواخر امسال می‌توانیم شاهد رونمایی کامل این محصول باشیم. در حال حاضر شایعات زیادی در خصوص نحوه کارکرد مکانیسم رول یا جمع‌شدن صفحه نمایش در این گوشی منتشر شده، اما کمپانی سازنده در سکوت کامل خبری کار را پیش می‌برد و هیچ چیزی از آن را لو نداده است. البته به نظر می‌رسد نام محصول نهایی LG Rollable خواهد بود و ال جی هم به صورت ضمنی این موضوع را تأیید کرده است.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که انتظار می‌رود کمپانی TCL هم تا اواخر سال جاری میلادی یک گوشی مشابه را آماده عرضه داشته باشد. البته جزئیات در خصوص این محصول هم بسیار کم هستند و فعلاً چاره‌ای جز صبر کردن نیست.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها