ال جی وی 30، نهم شهریور در برلین معرفی می‌شود

سری وی محصولات ال جی در سال‌های اخیر علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده و بسیاری منتظر معرفی نسخه جدید این گوشی هستند. ال جی وی 30 طی رویداد ال جی در تاریخ 31 آگوست، مطابق با نهم شهریور در شهر برلین کشور آلمان معرفی می‌شود.

چندین ماه از عرضه پرچمدار سال 2017 ال جی یعنی جی 6 می‌گذرد که استقبال چندانی از آن به عمل نیامد. دلیل آن هم استفاده از سخت افزار ضعیف تر نسبت به سایر رقبا بود. برای همین ال جی قصد دارد تا با تغییرات زیاد و طراحی متفاوت در وی 30، بتواند ضعف‌های جی 6 را بپوشاند و دوباره علاقه‌مندان را به سمت گوشی‌های خود جذب نماید.

ال جی وی 30، نهم شهریور در برلین معرفی می‌شود

وی 30 بر خلاف نسل‌های قبلی خود یعنی وی 20 و وی 10 فاقد نمایشگر ثانویه می‌باشد. صفحه نمایش وی 30 کمی بزرگتر از سری‌های قبلی بوده و حدودا 6 اینچ است. حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش وی 30 همانند جی 6 کم بوده و احتمالا شاهد استفاده از صفحه نمایش اولد در این گوشی خواهیم بود.

از جمله مشخصات احتمالی وی 30، دوربین دوگانه می‌باشد که نسبت به دوربین‌های دوگانه به کارگرفته شده در گوشی‌های قبلی ال جی از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و قابلیت جذابی برای علاقه‌مندان به عکاسی است. طبق شایعات حسگر اثرانگشت در قاب پشتی گوشی خواهد بود و خبری از حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش در این گوشی نیست.

در هفته‌های آینده شاهد منتشر شدن خبرهای بیشتری راجع به این گوشی و مشخصات آن خواهیم بود. برای آگاهی از جدیدترین خبرها در مورد وی 30، دیجی‌رو را دنبال نمایید.
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها