خلاقیت کده: ۱۰ لایف هک کارامد که بدردتان خواهد خورد!

هر روزی که می‌گذرد، یک نفر یک جای دنیا یک لایف هک جدید اختراع می‌کند. بعضی از این افراد واقعاً لیاقت جایزه و پاداش دارند! بدون وجود این افراد زندگی ما پر از استرس و کارهایی که باید به سختی انجام می‌دادیم می‌شد. اگر تابحال لایف هک ندیده‌اید، پس حتماً این پست را به عنوان اولین تجربه دنبال کنید! مطمئناً بعضی از موارد ذکر شده به دردتان خواهند خورد، پس با دیجی رو همراه باشید!

۱. با استفاده از شامپو بچه، می‌توانید لباس‌هایی که آب رفته و کوتاه شده‌اند را به حالت اولیه برگردانید.

۲. پدر و مادرهایی که بچه‌های کوچک دارند و لگوها دائم اینطرف و آنطرف هستند و بچه‌ها گاهی اوقات آنها را داخل دهنشان می‌کنند می‌توانند از  این کیسه‌های توری استفاده کرده و آنها را داخل ماشین لباسشویی بشویند تا آلودگی کمتری داشته باشند.

۳. برای از بین بردن لکه‌های لیوان از روی میز می‌توانید از خمیردندان استفاده کنید.


۴. می‌توانید بجای کثیف کرده ظرف اضافی، شیر را داخل جعبه‌ی بیسکوئیت ریخته و با آن میل کنید.

۵. اگر می‌خواهید فرش یا موکت زیر اسباب اثاثیه‌ی سنگین منزل مانند مبل یا کمد تونرفته و خراب نشود، می‌توانید زیر پایه‌های آنها چنگال قراردهید.

۶. برای درست کردن پروژکتور می‌توانید یک جعبه‌ی کفش را سوراخ کرده، یک لنز به آن بچسبانید و سپس موبایلتان را درون جعبه قراردهید.

 

۷. برای اینکه در چمدان یا کمدتان فضای بیشتری داشته باشید ولباس ها هم چروک نشوند، می‌توانید آنها را چندتایی در هم لوله کنید.

۸. می‌توانید با استفاده از خاک انداز یک ظرف بزرگ را پر از آب کنید، بدون اینکه بخواهید سعی کنید آن را زیر شیر آب قراردهید.

۹. هنگام دریل کاری یک کاغذ چسبی به دیوار بچسبانید تا گچ‌های دیوار روی زمین نریزد.

۱۰. اگر نمی‌خواهید از این گیره‌های نگهدارنده ی مخصوص گوشی برای ماشینتان بخرید، می‌توانید با یک کش خودتان یکی بسازید.

خلاقیت کده ساعت ۲۱:۳۰ در دیجی رو

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع lifebuzz
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها