خلاقیت کده: ۲۲ لایف هک فوق العاده، از روش قرارگذاشتن تا چگونه دروغ گفتن

این شاید یکی از کاربردی‌ترین لایف هک‌های دیجی رو باشد. در این مطلب شما یادخواهید گرفت که چگونه یک قرارملاقات عالی داشته باشید، چگونه دروغ بگویید، از کجا بفهمید کسی دروغ می‌گوید و یک سری چیزهای دیگر! پیشنهاد می‌کنیم که ادامه‌ی مطلب را از دست نداده و با دیجی رو همراه باشید!

۱ـ بجای اینکه اول شام بخورید بعد به سینما بروید، اول به سینما بروید و بعد شام بخورید! این جوری حرف های بیشتری برای گفتن دارید.

۲ـ‌از کجا بفهمید کسی به شما شماره ی اشتباه داده؟ بعد از یادداشت کردن شماره، آن را دوباره برایش  اشتباه بخوانید، اگر تصحیحتان کرد یعنی درست بوده!

۳ـ وقتی سر قرار می روید، بهترین راه برای تشخیص شخصیت طرف مقابلتان دیدن نحوه ی برخود آن با دیگر مردم است.

۴ـ میخواهید بدانید کسی به شما احساسی دارد یا نه؟ به چشم هایش نگاه کنید، مردمک چشم افراد در اینجور مواقع ۴۵٪ گشادتر می شود.

۵ـ‌ اگر روزانه ۱۰ دقیقه با هم بخندید، احتمال ادامه دار شدن رابطه تان ۷۵٪ افزایش پیدا می کند.

۶ـ اگر میخواهید شماره ی کسی را در مهمانی بگیرید، با آنها عکس بگیرید و بعد از آنها بخواهید آن را برای شما بفرستند.

۷ـ ‌اگر میخواهید خانم ها بیشتر از شما خوششان بیاید، بیشتر از مهارت ها و توانایی هایشان تعریف کنید تا از ظاهرشان.

۸ـ‌ همیشه از ظاهر طرف مقابلتان در قرارها و ملاقات ها تعریف کنید، آنها وقت زیادی صرف کرده اند تا بنظر شما زیبا برسند.

۹ـ‌ اگر به دنبال شریک زندگی می گردید، ببینید که رفتار وی با پدر و مادرش چگونه است، زیرا بعدا همین رفتار را با شما هم خواهد داشت.

۱۰ـ ‌اگر حس کردید طرف مقابلتان از شما خوشش می آید، اتفاقی به او برخورد کنید یا لمسش کنید. لمس کردن افراد حتی کوتاه، علاقه ی شخص را نسبت به شما افزایش خواهد داد. تصادفی دست یا شانه ی آنها را لمس کنید، ولی در عین حال عکس العمل آنها را هم در نظر داشته باشید!

۱۱ـ‌ از کجا بفهمید به شما دروغ می گویند؟ افراد وقتی راست می گویند معمولا از دست هایشان برای صحبت کردن زیاد استفاده می کنند، اما وقتی کسی دروغ می گوید معمولا ثابت می نشیند.

۱۲ـ برای اینکه در هنگام سخنرانی در یک جمع مضطرب و دستپاچه نشوید، نقطه ای روی دیوار و بالای سر همه را انتخاب کرده ودر طول سخنرانی به آن نگاه کنید، اینطوری همه فکر می کنند به آنها نگاه میکنید، در عین حال کسی را هم نگاه نمیکنید که مضطرب شوید و استرس بگیرید.

۱۳ـ‌ جایی که نباید خنده تان گرفته و نمی توانید خودتان را کنترل کنید؟ تا جایی که ممکن است یک بازدم عمیق انجام بدهید. خارج کردن هوا از شش هایتان باعث می شود خنده تان متوقف بشود.

۱۴ـ چطور الکی گریه کنید؟ ۳۰ ثانیه چشم هایتان را ریلکس کنید و بعد به آرامی ۱۰ ثانیه آنها را مالش دهید، سپس چشم هایتان را باز کنید. اشک ها خودشان می ریزند.

۱۵ـ می خواهید به دروغ بگویید که مریض هستید و سرکار نروید؟ از پشت دراز بکشید و سرتان را از تخت آویزان کنید، اینطوری صدایتان هنگام صحبت با تلفن گرفته بنظر می آید.

۱۶ـ اگر دوست دارید مردم به حرف هایی که می زنید خیلی توجه نشان بدهند، صحبتتان را با « من نباید اینو بهت بگم ولی…» شروع کنید. دیگر مهم نیست چه می گویید، آنها گوش خواهند کرد!

۱۷ـ اگر فکر می کنید همسرتان به شما خیانت می کند، هنگامی که سر کار است بصورت ناشناس برایش گل بفرستید، اگر بدون آن به خانه برگشت احتمالش وجود دارد.

۱۸ـ‌ میخواهید بدانید یک خانم واقعا چاق است یا باردار است؟ از او سوال کنید که بچه دارد؟

۱۹ـ‌ اسم کسی را کلا فراموش کرده اید؟ از او سوال کنید«ببخشید اسمت چی بود؟» و آنها احتمالا اسم کوچکشان را به شما خواهند گفت، بعد شما بگویید که «نه!! فامیلیت چی بود؟» و آنها فکر می کنند که شما فقط فامیلی شان را فراموش کرده اید و خیلی از دستتان ناراحت نمی شوند.

۲۰ـ‌ اگر برای اولین بار است که کسی را ملاقات می کنید، از آنها بجای اینکه بپرسید چه می کنند، سوال کنید که چه کارهایی را دوست دارند انجام بدهند؟! این سوال حس هیجان را در آنها بیدار کرده و باعث شروع گفت وگویی طولانی تر و بهتر می شود.

۲۱ـ قبل از اینکه تلفن را جواب بدهید، لبخند بزنید! این کار باعث می شود شادتر بنظر برسید و مکالمه ی بهتری داشته باشید.

۲۲ـ کتاب خواندن باعث می شود که چیزهای جدیدی یادبگیرید، افکار جدیدی پیدا کنید و حرف های بامعنی تری برای زدن داشته باشید، اینطوری دیگر برای افراد خسته کنند و حوصله سربر نخواهید بود!

 

خلاقیت کده ساعت ۲۱:۳۰ در دیجی رو

منبع lifetricks
loading...
مطالب مرتبط
6 دیدگاه
 1. AMIN می‌گوید

  عالی ترین مطلبی بود که من تو دیجی رو خوندم عالی بود

  1. نهال سهیلی فر
   نهال سهیلی فر می‌گوید

   ممنون از نظرتون!

 2. ebi می‌گوید

  ایول مطلب های جالبی دارید ممنون از سایت فوق العاده خوبتون

  1. نهال سهیلی فر
   نهال سهیلی فر می‌گوید

   ممنون از توجهتون

 3. آرمان می‌گوید

  دمتون گرم خیلی برای سایتتون زحمت میکشین

  1. نهال سهیلی فر
   نهال سهیلی فر می‌گوید

   سپاس از شما دوست عزیز

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.