با بازی Twofold Inc عرق ذهنتان را درآورید!

بازی‌ها خصوصاً در پلتفرم تلفن همراه دارای یک طیف گسترده‌ای از سبک‌ها و ژانر‌ها هستند. امروز قصد داریم به معرفی یک بازی با ژانر خاص بپردازیم که توانسته موفقیت‌های خوبی را در بین بازی‌های فکری کسب کند؛ بازی Twofold Inc

Twofold Inc نام تازه ترین بازی کمپانی Grapefrukt است که این بازی را پس از عرضه بازی فوق العاده محبوب Rymdkapsel و یک دوری حدوداً دو ساله از میادین، عرضه نموده است. شعار این بازی عبارت “یک بازی پازل که تا کنون انجام نداده‌اید” و “عرق ذهن خود را درآورید” می‌باشد که با توجه به نوع ساخت و گیم پلی آن چندان هم بیراه نیست.

در این بازی شما با یک شبکه تشکیل شده از کاشی‌های کوچک سر و کار خواهید داشت که به 4 رنگ مختلف تقسیم شده اند. وظیفه شما کشیدن انگشتان بر روی این کاشی‌های رنگی و تطبیق دادن آنها بر اساس رنگشان می‌باشد. پس از تطبیق دادن نوبت سوزاندن کاشی‌های همسان می‌شود. در این قسمت هرچه تعداد کاشی‌هایی که به طور همزمان سوزانده شوند بیشتر باشد شما امتیاز بیشتری را دریافت خواهید کرد. باید دقت داشته باشید که مربع‌های رنگی طوری چیده و سوزانده شوند که دوباره بتوان کاشی‌های دیگر را کنار یکدیگر قرار داد.

دانلود بازی Twofold Inc

در زیر این شبکه شما با چهار قسمت مختلف برای هر رنگ سر و کار خواهید داشت که هر کدام شامل 4 قسمت می‌باشند. هرچه امتیاز بیشتری بگیرید این مربع‌ها زودتر پر خواهند شد و شما به بخش‌های بالاتر بازی صعود خواهید کرد. البته این نکته لازم به ذکر است که تعداد حرکت‌های شما محدود است. بنابر این چالش ذهنی شما آنچه که تا به حال در ذهنتان تداعی گردیده است سخت تر خواهد بود.

به نظر می‌رسد که اگر به دنبال یک بازی پازل با سبک جدید می‌باشید، Twofold Inc انتخاب شایسته ای برای به زحمت انداختن ذهنتان خواهد بود. هم اکنون می‌توانید این بازی را برای پلتفرم اندروید و آی او اس با قیمت بسیار اندک 3.99 دلار و از طریق لینک‌های زیر دریافت نمایید.

دانلود بازی Twofold Inc: نسخه اندروید از گوگل پلی

دانلود بازی Twofold Inc: نسخه آی او اس از اپ استور

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد