خلاقیت کده؛ نحوه ساخت یک نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر دیواری

باز هم با قسمتی دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم و در این مطلب قصد داریم تا نحوه ساخت یک نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر دیواری را آموزش دهیم. با استفاده از این نگهدارنده می‌توانید گوشی خود را بدون نگرانی از طول سیم شارژر و یا محل پریز، به برق وصل کرده و شارژ نمایید.

نحوه ساخت یک نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر دیواری

برای ساخت این ابزار کاربردی به وسایل زیر نیاز خواهیم داشت:

  • نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 1)یک تکه مقوا
  • چسب نواری
  • قیچی
  • تیغ موکت بری
  • خط کش

ابتدا به کمک خط کش، دو خط تای نزدیک به هم در وسط مقوا ایجاد نمایید.

نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 2)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 3)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 4)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 5)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 6)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 7)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 8)پس از تا کردن مقوا، یک سوراخ دایره‌ای شکل به اندازه‌ای که برای شارژرتان مناسب باشد، در بالای مقوا ایجاد کنید.

نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 9)حال، با چسب نواری، کناره‌های مقوا را به هم بچسبانید.

نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 10)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 11)کار تمام شد و می‌توانید گوشی خود را پس از اتصال به شارژر، در داخل نگدارنده مقوایی قرار دهید.

نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 12)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 13)نگهدارنده ساده گوشی برای اتصال به شارژر (تصویر 14)خلاقیت کده امروز هم به پایان رسید و امیدواریم از مطلب ارائه شده نهایت استفاده را برده باشید. لطفاً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در دیجی رو در میان بگذارید.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.