مردی برای دریافت رایگان آیفون 7، نام خود را به آیفون 7 تغییر داد!

برای دریافت یک آیفون 7 رایگان حاضرید تا کجا پیش بروید؟ یک کمپانی کامپیوتری در اوکراین، وعده داد به 5 نفر اولی که نام خود را به صورت قانونی به آیفون 7 تغییر دهند یک دیوایس آیفون 7 به صورت رایگان اهدا می‌کند. بنابراین یک شهروند 20 ساله اوکراینی به نام Olexander Turin نام خود را به صورت رسمی به iPhone Sim (آیفون 7) تغییر داد تا آیفون خود را به صورت رایگان دریافت کند!

از نظر مالی، رد کردن پیشنهاد این کمپانی دیوانگی است، یک آیفون 7 در اوکراین قیمتی معادل 850 دلار آمریکا دارد و این درحالیست که تغییر نام در این کشور تنها 2 دلار هزینه بر می‌دارد. با این حال خانواده و دوستان iPhone Sim از تصمیم وی مبنی بر تغییر نامش به شدت حیرت زده شده‌اند، خواهر iPhone Sim در این رابطه می‌گوید: «پذیرفتن این تغییر نام دشوار است و سخت است باور کنیم وی واقعاً چنین تصمیمی گرفته، هر انسانی در این دنیا به دنبال این است که خود را به طریقی نشان دهد و این روش هم راهی برای نشان دادن خود است.»

با این حال، این مرد قصد دارد زمانی که بچه دار شد مجدداً نام خود را به Olexander Turin تغییر دهد تا فرزندانش مجبور نباشند برای نام خانوادگی خود به دیگران توضیح بدهند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها