مرد چینی با پس انداز سکه های خود یک ماشین 107 هزار دلاری خرید!

بسیاری از ما در مقطعی از زندگی به این موضوع فکر کرده ایم که با پس انداز کردن پول خرد های خود حداکثر چه مقدار می توانیم در آینده بدست بیاوریم. اگر این سوال برای شما هم وجود داشته، بهتر است بدانید که اخیرا یک مرد چینی با پس انداز سکه های خود توانسته یک ماشین بخرد!

این مرد چینی که پول های خرد خود را پس انداز می کرده است، توانسته با سکه هایی که جمع کرده یک اتومبیل 107 هزار دلاری بخرد و این ضرب المثل را که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود به عمل تبدیل کند. جالب است بدانید که این شخص برای پرداخت هزینه اتومبیلی که خریده، مجبور شده یک کامیون کرایه کند تا سکه ها را تا محل فروش خودرو برایش حمل نماید. تازه بعد از این که کامیون سکه ها را به فروشگاه رسانده، 10 نفر برای تخلیه سکه ها به مدت یک ساعت کار کرده اند! وزن کل سکه ها نیز برابر 4 تن می باشد.

این شخص با اراده چینی سکه های خود را در 1320 بسته مرتب کرده و آن ها را با کاغدهای قهوه ای و با سلیقه فراوان بسته بندی کرده بود. کارکنان فروشگاه خودرو در استان لیائونینگ چین ساعت ها زمان صرف کرده اند تا این سکه ها را بشمارند. عکس هایی که از این خرید تاریخی ثبت شده اند، تلی از سکه ها را نشان می دهد که در فروشگاه بر روی هم انباشته شده اند.

بانک های منطقه نیز بیان کرده اند که باید تدابیر ویژه ای برای وارد کردن این حجم سکه ها به چرخه پولی بیندیشند و فروشگاه خودرو نیز باید برای این کار مبلغی به عنوان هزینه رسیدگی بپردازد.

تا کنون هویت این مرد مشخص نشده ولی مطمئنا افراد زیادی مشتاق شنیدن داستان جمع کردن این سکه ها هستند. سکه هایی که بسیاری از مردم ارزش زیادی برای آن ها قائل نیستند و براحتی آن ها را از دست می دهند.

منبع: valuewalk.com

 

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
asali
asali
7 سال قبل

ههه عحب دیوونه ای بوده ،به احتمال زیاد یه 100 سالی داره