انتظار 23 روزه مردی در صف برای خرید آیفون 7 پلاس!

روز گذشته گروهی از اشخاص که مقابل اپل استور واقع در خیابان پنجم نیویورک در صف مانده بودند، آیفون 7 و آیفون 7 پلاس جدید خود را دریافت کردند. نفر اول این صف مردی به نام جیمی گونزالز بود که 23 روز مقابل اپل استور منتظر مانده بود و دیروز صبح به عنوان اولین نفر وارد اپل استور شد و آیفون 7 پلاسی که از قبل پیش خرید کرده بود را تحویل گرفت.

یکی دیگر از نفرات حاضر در صف Andreas Francis بود که یک هفته و نیم برای دریافت آیفون جدیدش در صف منتظر مانده بود. او در ابتدا در تلاش بود تا مدل جت بلک آیفون 7 پلاس را پیش خرید کند اما در نهایت به یک آیفون 7 پلاس مشکی و یک آیفون 7 دست پیدا کرد.

صف‌های انتظار برای دریافت آیفون‌های جدید در مناطق دیگر دنیا به شکل قابل توجه ای کوتاه‌تر است با این حال تحلیلگر Piper Jaffray همچنان بر این باور است که مدل‌های 2016 فروش بیشتری نسبت به مدل‌های پیشین خواهند داشت.

در این رابطه سایت‌های آمریکایی نظیر T-Mobile و AT&T از پیشرفت سالانه پیش خرید آیفون خبر می‌دهند که این منجر به کوتاه‌تر شدن صف‌ها می‌شود. یکی از اشخاصی که آیفون خود را از این سایت‌ها پیش خرید کرده است در این رابطه گفت:«من در واقع آیفون جدید را پیش خرید کردم بنابراین تنها برای حدود 20 دقیقه در صف منتظر بودم و این به شدت آسان بود.»

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها